-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Możliwość przyciemniania DC mikrofalowy przełącznik czujnika obecności Ustawienie pilota zdalnego sterowania
| Wysokość montażu: | Maks. 2,5–4 m/8,2–13,12 stóp |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | (promian) 2-4m/6.56-13.12 stóp |
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Tri-Proof Light LED Driver Sensor detektory ruchu do sterowania oświetleniem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| funkcja: | Czujnik sterownika LED z możliwością ściemniania |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤63 V prądu stałego |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
12V DC Niskonapięciowa fotokomórka Czujnik światła dziennego Sprawdzanie jasności
| Kolor: | białe czy czarne |
|---|---|
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Maksymalna wysokość: | 15 m |
| Klasyfikacja IP: | IP65 |
Izolowane rozwiązanie Czujnik sterownika LED 36W 220-240VAC obsługiwany z akumulatorem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Funkcja: | Możliwość przyciemniania czujnika sterownika LED |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Czujnik sterownika LED o wysokiej częstotliwości 220-240 V AC o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø14m/45,92ft |
| Aprobata: | CE TUV CZERWONY |
| Instalacja: | Zainstalowane lampy wewnętrzne |
15-metrowy czujnik Highbay UL HD406VRH odpowiedni do UFO z funkcją włączania/wyłączania
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Funkcjonować: | wł./wył |
| Kontrola: | Przełącznik zdalny/DIP |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
20V 60VDC LED Driver Sensor Mikrofalowy 1mW Oświetlenie Czujnik obecności
| Prąd roboczy: | 1A (maks.) |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <1 mW |
| Napięcie robocze: | 20-60Vdc |
| Funkcja: | Funkcja ściemniania |
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
HD07VR-PHB-1 Certyfikat UL Czujnik PIR Sterowany przez Bluetooth z funkcją ściemniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Kontrola: | Bluetooth lub pilot |
| Funkcja: | Ściemnianie |
| Przedmiotów: | Bezprzewodowy czujnik ruchu |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
Wejście DC 10,5 V 15 V Pilot zdalnego sterowania Wykrywacz ruchu Kompaktowy rozmiar
| Napięcie robocze: | 10,5-15 V DC (prąd zasilania >50 mA) |
|---|---|
| Produkcja: | Ściemnianie/1-10V |
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
Mikrofalowy czujnik ruchu 5,8 GHz z możliwością przyciemniania na stadionie wewnętrznym
| Funkcja: | Funkcja grupowania master-slave |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wysokość montażu: | Maks. 12 m/39,36 ft (montaż sufitowy) |
| Odległość wykrywania: | średnica 14m/45,92ft maks. |
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |

