-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Sterownik LED 12 V DC Detektor ruchu Elastyczny szeroki kąt wykrywania
| Zasilanie w trybie czuwania: | <0,5 W |
|---|---|
| Funkcjonować: | Funkcja ściemniania PWM |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Napięcie robocze: | 12 V DC |
| Dożywotni: | 50000H |
Czujnik UL do zastosowań przemysłowych do oświetlenia Highbay z aluminiowym kloszem
| Kolor: | białe czy czarne |
|---|---|
| Typ A: | Dla światła Highbay z aluminiowym cieniem |
| Typ B: | Do montażu sufitowego |
| Typ C: | Do oświetlenia UFO Highbay |
| Typ D: | Do oświetlenia liniowego |
120VAC Obsługiwany ON OFF Czujnik przełącznika do sufitu Triproof Light
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | <0,7 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5s/60s/5min/10min |
IP20 Mikrofalowy czujnik ruchu 12 V DC Zewnętrzny uchwyt sufitowy
| Produkcja: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Ocena IP: | IP20 |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Wysokość instalacji: | Wysokość 6M |
Ściemnialny czujnik ruchu DC Kompaktowa konstrukcja Prętowa antena Napięcie wejściowe 12VDC
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
| Okres gotowości: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Wymagania dotyczące opakowania: | Opakowanie bąbelkowe, płaski papier, zewnętrzny karton |
| Instalacja: | Zainstalowany wewnątrz |
Programowalny pilot zdalnego sterowania „wszystko w jednym” do ściemniania czujników ruchu
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Moc: | Bateria |
| Dystans: | 10-15m |
| Tryb1: | Tryb czujnika |
| Tryb2: | Tryb WŁ./WYŁ. |
Czujnik ściemnialny o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz Kompaktowa konstrukcja 12VDC 5 Gwarancja
| Wysokość montażu: | 12 V DC |
|---|---|
| Zasilanie w trybie czuwania: | <0,5 W |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Pilot |
| Funkcjonować: | Funkcja ściemniania PWM |
Izolowane rozwiązanie Możliwość przyciemniania czujnika obecności Ustawienie zdalnego sterowania Datached Design
| Funkcjonować: | Ściemnialny czujnik sterownika LED |
|---|---|
| Okres czuwania: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Poziom przyciemniania w trybie czuwania: | 10%/20%/30%/50% |
| SCP: automatyczne odzyskiwanie, OVP, OCP, OTP: | 87% (maks.) |
| Kontrola: | Pilot |
Czujnik PIR HP03VRH z napięciem wejściowym 12VDC Funkcja ściemniania Zdalne sterowanie IP66
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Funkcjonować: | Zaciemniać |
| IP: | 66 |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
Czujnik mikrofalowy z funkcją ściemniania 0-10 V z odłączaną konstrukcją
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Projekt: | Odłączany z korpusem głównym i głowicą czujnika |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Kontrola: | Pilot zdalnego sterowania / przełączniki DIP |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |

