-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Energooszczędne włączniki światła 20W Czujnik ruchu Certyfikat CE SAA
| napięcie wejściowe: | 120-240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Moc wejściowa: | 25 W Maks |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤70V maks. |
| wydajność: | 87% (maks.) |
Sufitowy czujnik ruchu mikrofalowego Biała osłona z automatycznym przełącznikiem
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Instalacja: | Wnętrze zamontowane |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
| Ocena IP: | IP20 |
Możliwość przyciemniania za pomocą mikrofalowego czujnika ruchu 1-10 V Podwójny PD do przesuwania fotokomórek w panelu
| Nazwa produktu: | czujnik mikrofalowy |
|---|---|
| Podanie: | triproof / lampa sufitowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Ustawienie pilota zdalnego sterowania |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
Wodoodporny detektor ruchu High Bay 15 V DC Podwójny pilot zdalnego sterowania PD
| napięcie: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Funkcja: | DIM 1-10V Podwójny PD |
| Maks. wzrost: | Wysoki magazyn 15M |
| Kolor: | białe czy czarne |
| świadectwo: | CZERWONY CE |
Czujnik mikrofalowy 120-277V IP65 z możliwością ściemniania za pomocą pilota UL
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Kolor: | Biały |
| Szczegóły pakowania: | Pakowane w indywidualne pudełko, wzmocnione papierem płaskim, a następnie zapakowane w zewnętrzny ka |
CE TUV RED Odłączany mikrofalowy czujnik ruchuUstawienie pilota zdalnego sterowania
| Wstrzymaj się: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Moc wyjściowa LED: | Maks. 36 W |
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤63 V prądu stałego |
Czujnik mikrofalowy Highbay 12VDC HD09VR MH/MHB z fotokomórką i zbieraniem światła dziennego
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Moc: | 10-15 V prądu stałego |
| Wysokość: | maks. 15 mln |
| Aplikacja: | Oświetlenie przemysłowe |
| Szczegóły pakowania: | Pakowane w indywidualne pudełko, wzmocnione papierem płaskim, a następnie zapakowane w zewnętrzny ka |
Kompaktowy pilot z czujnikiem ruchu DC do instalacji Highbay 15m
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Wyłącz |
|---|---|
| Okres czuwania: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Instalacja: | Zainstalowane lampy wewnętrzne |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. 14 m/45,92 stopy |
HD09VR PH/PHB Highbay 12VDC Czujnik PIR z fotokomórką i zbieraniem światła dziennego
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Władza: | 10-15 V prądu stałego |
| Wysokość: | maks. 12 mln |
| Zastosowanie: | Oświetlenie przemysłowe |
| Kąt wykrywania Soczewka Fresnela: | ≤120° Soczewka Fersnela |
UFO Highbay 12VDC Czujnik PIR HD07VR-PH-1 Z certyfikatem UL i pilotem
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Władza: | 10-15 V prądu stałego |
| Wysokość: | maks. 12 mln |
| Zastosowanie: | Oświetlenie komercyjne |
| Gwarancja: | 3 lata |

