-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Antena prętowa Włącznik Wyłącznik Czujnik 220-240VAC Napięcie robocze Biały kolor obudowy
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA RoHS CZERWONY TUV |
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Wstrzymaj się: | 5 s/1 min/5 min/10 min |
| Wielkość: | 76,9*39,9*27,7mm |
HD01R HD02R Pilot zdalnego sterowania IP 20 Włącznik Wyłącznik Czujnik
| świadectwo: | RED RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Kąt wykrywania: | ≤150° (bez szkła) |
| Wysokość montażu: | Montowany na suficie na wysokości mniejszej lub równej 3,5 m |
| Tryb sterowania: | wł./wył |
| Zdolność przełączania: | 300 W (obciążenie impedancyjne), 100 W (obciążenie pojemnościowe) |
Odłącz projektowe mikrofalowe czujniki bezpieczeństwa 120 - 277 V sterowane pilotem
| Napięcie robocze: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcjonować: | wł./wył. |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L,N,N,L’) dla kabla 1,5mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Ultrakompaktowa konstrukcja Ściemnialny czujnik PIR Wejście 12VDC Pilot zdalnego sterowania HAISEN
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Ultrakompaktowa konstrukcja |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Ściemnianie czujnika PIR High Bay do zdalnego sterowania wykrywaniem ruchu
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Programowanie: | Zdalne sterowanie |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Wpływ: | 12V DC |
| Szczegóły pakowania: | Pakowane w indywidualne pudełko, wzmocnione papierem płaskim, a następnie zapakowane w zewnętrzny ka |
Funkcja ściemniania czujnika mikrofalowego Highbay 12VDC dla światła UFO Highbay
| Kolor: | białe czy czarne |
|---|---|
| Władza: | 12V DC |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Programowanie: | Zdalne sterowanie |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Ustawienie zdalnego sterowania Włącznik Wyłącznik Czujnik Konstrukcja anteny kolumnowej
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
Czujnik zajętości 5,8 GHz z możliwością ściemniania wysokiej częstotliwości do oświetlenia UFO LED Highbay
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Napięcie robocze: | 120-277Vac,50/60Hz |
Mikrofalowy przełącznik DIP 5,8 GHz Napęd czujnika Oddzielna konstrukcja Dwa w jednym
| Moc wejściowa: | 24W (maks.) |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe LED: | 28V~42V DC |
| Napięcie pustego obciążenia: | ≤55VDC |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Efektywność: | ≥80% (maks.) |
Automatyczny przełącznik 9 Dip 1min 2Lux Włącznik Wyłącznik Czujnik
| Ustawienie: | Za pomocą 9 przełączników DIP |
|---|---|
| Zasilanie w trybie czuwania: | <0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 10%/30%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/20Lux/30Lux/50Lux/80Lux/Wyłącz |

