-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Automatyczny przełącznik 9 Dip 1min 2Lux Włącznik Wyłącznik Czujnik
| Ustawienie: | Za pomocą 9 przełączników DIP |
|---|---|
| Zasilanie w trybie czuwania: | <0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 10%/30%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/20Lux/30Lux/50Lux/80Lux/Wyłącz |
Wysokie napięcie 347 V 480 V AC Wysokość montażu czujnika UL Maks. 15 m 49,2 stopy
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Napięcie robocze: | 347-480 V AC, 50/60 Hz |
12W 25W Ściemnialny czujnik sterownika LED Połączony prąd liniowy 0,23A
| Sterownik LED: | 12-25W |
|---|---|
| Certyfikat: | CE |
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Moc wejściowa: | 28 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | Maks. 0,23 A |
Czujnik włączania i wyłączania białego koloru Szeroki kąt wykrywania 30 ° - 150 ° z prostą strukturą
| Napięcie robocze: | 120–240 V AC 50/60 Hz; 120–277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Funkcja ściemniania czujnika PIR Highbay IP67 z pilotem
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 części soczewek PIR |
| Wysokość: | maks. 12 mln |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Kompaktowy okrągły czujnik PIR Zasilanie 12VDC z pilotem
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Władza: | 12V DC |
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Prąd roboczy: | >30mA |
Certyfikat UL Czujnik UFO HD418 odpowiedni do liniowego Highbay i Lowbay
| Wysokość: | 8-12 m/ 26,24-39,37 stopy Maks |
|---|---|
| Użycie: | Oświetlenie przemysłowe |
| Władza: | 120-347 V AC |
| Kolor: | Biały |
| Długość fali PIR: | 5-14um |
IP20 Odłączany przełącznik DALI Multi Sensor On Off 50000 godzin Żywotność
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Włącz/wyłącz / ściemnianie 1-10 V |
| świadectwo: | CE |
| Ocena IP: | IP20 |
| Wysokość montażu: | Maks. 6m |
Wewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu Pilot mikrofalowy detektor Pir
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Funkcja: | Sterowanie zdalne |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m |
Tryb światła dziennego Włącz czujnik światła do sufitu Triproof Panel Light
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |

