-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Tryb światła dziennego Włącz czujnik światła do sufitu Triproof Panel Light
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
Sterownik LED Przełącznik mikrofalowy Czujnik obecności Czujnik ruchu Czujnik ruchu
| Napięcie wejściowe: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Prąd wejściowy: | Maks. 0,7 A |
| Moc wejściowa: | 65 W MAKS. |
| Funkcjonować: | Ściemnialny sterownik i czujnik LED |
| Gwarancja: | Normalnie 3 lata, może być 5 lat |
Kąt wykrywania 150° Wł. Wył. Przełącznik Czujnik Naścienny Sufitowy czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
Oddzielna konstrukcja sterownika LED z czujnikiem zdalnego sterowania 120-240 V AC do oświetlenia Tripoorf
| Napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Prąd wejściowy: | Maks. 0,30 A |
| Moc wejściowa: | Maks. 70 W |
| Projekt: | wolnostojący projekt |
| Gwarancja: | Normalnie 3 lata, może być 5 lat |
Naścienny czujnik sterownika LED 36W 50 60Hz Częstotliwość mikrofal 5,8 GHz
| Funkcja: | Sterownik i czujnik LED |
|---|---|
| Kontrola: | ustawienie pilota |
| Projekt: | Oddzielny projekt |
| napięcie wejściowe: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
| Gwarancja: | Zwykle 3 lata, może być 5 lat |
Wewnętrzny czujnik ruchu LED o stałym prądzie Łatwa instalacja
| Temperatura pracy: | -20°C~50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Moc wyjściowa LED: | 23-36 W |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kontrola: | ustawienie pilota |
Automatyczne wykrywanie ruchu Podświetlany przełącznik On Off Pilot do oświetlenia Highbay
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 277 V AC 50 Hz 60 Hz |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Wymiar: | Czarna półprzezroczysta skorupa |
IP20 Light On Off Sensor Czujnik światła dziennego Antena planarna Kompaktowy rozmiar do oświetlenia panelowego
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC/120-277 V AC 50 Hz 60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA RoHS CZERWONY TUV |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Wielkość: | Średnica 73,6 mm |
Mikrofalowy przełącznik ruchu DC Czujnik zajętości 15m Highbay Instalacja
| Okres gotowości: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Napięcie robocze: | 12 V prądu stałego |
| aprobata: | CE RoHS |
Czujnik wykrywania ruchu sterownika LED Ultra-smukły czujnik czujnika Czujnik obecności
| Moc wyjściowa LED: | Maks. 36 W |
|---|---|
| Norma EMC: | EN55015 |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Gwarancja: | 3 lata |

