-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
HD05V-CRH Czujnik mikrofalowy z przełącznikiem DIP i funkcją włączania/wyłączania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcja: | wł./wył |
| Programowanie: | Przełącznik DIP |
| Wpływ: | 120-240 V AC |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewnętr |
Typowy czujnik mikrofalowy 12VDC z anteną prętową do użytku w pomieszczeniach z oświetleniem sufitowym
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wpływ: | 12V DC |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Programowanie: | Przełącznik DIP |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
50 60Hz Włącznik Wyłącznik Czujnik Mały przełącznik mikrofalowy Czujnik zajętości
| Napięcie robocze: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Klasa IP: | IP 20 |
| Obszar wykrywania: | 100%/75%/50%/25% |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/20Lux/Wyłącz |
| Interfejsy: | 6-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy dla kabla 1,5 mm 2 |
Funkcja ściemniania 5V PWM Ściemnialny mikrofalowy czujnik ruchu IP 20
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | Maks. 14 m/45,92 stopy |
| Wyjście: | 5V PWM/5V TTL |
| Okres czuwania: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Instalacja: | Zainstalowane lampy wewnętrzne |
IP65 UFO High Bay Ściemnialny czujnik obecności Funkcja automatycznego włączania / wyłączania
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
|---|---|
| Instalacja: | 4 różne wzory dla różnych zastosowań |
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz; 120-240 V AC, 50 Hz/60 Hz |
| Sposób sterowania: | Kontrola ściemniania |
| świadectwo: | UL FCC CE TUV RED SAA |
FCC UL Dimming Mikrofalowy detektor obecności dla światła Tri Proof
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Napięcie robocze: | 347-480 V AC, 50/60 Hz |
Pilot zdalnego sterowania HT36V Mikrofalowy detektor PIR do oświetlenia Tri Proof
| Częstotliwość mikrofal: | Częstotliwość mikrofal |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
| Moc wyjściowa LED: | Maks. 36 W |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |
Szeroki obszar detekcji DALI Możliwość przyciemniania oświetlenia LED Driver Zajętość
| Projekt: | wolnostojący projekt |
|---|---|
| Moc wyjściowa LED: | Max. Maks. 60W 60W |
| Instalacja: | Zainstalowane lampy wewnętrzne |
| Klasa IP: | IP20 |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |

