-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
IP65 15m Wodoodporny, ściemnialny czujnik ruchu High Bay Ustawienie zdalnego sterowania
| Zdolność przełączania: | Maks.400W ((120-220Vac); Maks.800W ((220-240Vac) |
|---|---|
| Instalacja: | 4 różne wzory dla różnych zastosowań |
| Napięcie robocze: | 120–240 V AC, 50 Hz/60 Hz |
| Sposób sterowania: | Kontrola ściemniania |
| świadectwo: | UL FCC CE TUV RED SAA |
Wodoodporny, ściemniany czujnik obecności Sufitowy zewnętrzny czujnik ruchu
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 10-15 V prądu stałego |
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
| Produkcja: | PWM/0-10 V |
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
Sterownik LED z możliwością ściemniania z czujnikiem ruchu do oprawy oświetleniowej Tri - Proof
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Wstrzymaj się: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤ 70 V prądu stałego |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Ocena IP: | IP20 |
Zdalne sterowanie Czujnik ściemnialny 0-10V do instalacji w wysokiej zatoce 15m
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Prąd roboczy: | ≤25mA |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
| Napięcie robocze: | 12 V prądu stałego |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
Wysoka częstotliwość 5,8 GHz Czujnik ruchu światła dziennego Sterownik LED Łatwa instalacja
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤ 70 V prądu stałego |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Norma EMC: | EN55015 |
50 60Hz Przełącznik sterowania oświetleniem Czujnik ruchu Częstotliwość 120VAC 5,8 GHz
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Projekt: | Super kompaktowa konstrukcja |
| Gwarancja: | 5 lat |
| DOŻYWOTNI: | 50 000 godzin |
Automatyczny czujnik ruchu światła dziennego Długi obszar wykrywania dla światła High Bay
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
| Obszar wykrywania: | 100%/75%/50%/25% |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
| Ocena IP: | IP20 |
Oświetlenie wewnętrzne IP20 Mikrofalowy detektor ruchu Mikrofalowy pilot zdalnego sterowania
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF |
| Instalacja: | Montowane wewnątrz lamp |
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
220 - 240VAC Włącznik Wyłącznik Czujnik bez obudowy do wbudowanej instalacji
| Napięcie robocze: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | 220V, 100W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Kąt wykrywania: | 30-150° (bez szkła) |
| Zasięg wykrywania: | Max.8-10x6m(øxH) |
Pamięć Zastosuj uniwersalny inteligentny pilot do detektora ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |

