-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Odpinany mikrofalowy czujnik ruchu Łatwy montaż 4-biegunowa prasa w terminalu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | 2,5-4,5 m (montaż na suficie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø12m (montaż na suficie) |
| DOŻYWOTNI: | 50 000 godzin |
Okrągły czujnik ruchu z możliwością ściemniania 5,8 GHz Ruch mikrofalowy Wykryty Odpowiednie oświetlenie panelu
| Napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certyfikat: | CE RoHS TUV CZERWONY SAA |
| Wygląd zewnętrzny: | Ultracienki biały okrągły |
| Funkcjonować: | Funkcja włączania/wyłączania (funkcja ściemniania i zdalne sterowanie) |
| Gwarancja: | 5 lat |
Energooszczędne przełączniki światła Ściemniany czujnik ruchu 200W IP20 5 lat gwarancji
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE RoHS TUV CZERWONY SAA |
| Max. Maks. load Załaduj: | Maks.200 W |
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF, funkcja tłumienia i zdalne sterowanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
Światło wewnętrzne z możliwością przyciemniania mikrofalowego czujnika ruchu LED Linear Highbay do montażu powierzchniowego
| napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz lub 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF, przyciemnianie 1-10V i zdalne sterowanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały i czarny (wersja B tylko czarna) |
Odłączone 0,3 mW Automatyczne włączanie i wyłączanie ustawienia zdalnego sterowania czujnika światła
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certyfikat: | CE ROHS |
| Moc mikrofal: | <0,3 mW |
| Funkcjonować: | Czujnik włączania/wyłączania |
| Wysokość montażu: | Maks. 6M |
Czujnik mikrofalowy 0-10V φ39.1*8mm(H) Moduł dla UFO Max. 10m wysokości
| Napięcie robocze: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Prąd roboczy: | <30mA |
| Produkcja: | WYŚWIETLANIE 0-10V |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14 m/45,92 stopy (montaż na suficie) |
| Wysokość montażu: | Maks. 10 m/32,81 ft (montaż sufitowy) |
Funkcja ściemniania Czujnik ruchu DC Łatwa instalacja Wysoka częstotliwość 5,8 GHz
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| aprobata: | CE RoHS |
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%100% |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
HBP-001AL Sterowany przez Bluetooth czujnik PIR 12VDC Tiny Body z dwupoziomową funkcją ściemniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Kontrola: | Bluetooth lub pilot |
| Funkcja: | Ściemnianie |
| Przedmiotów: | Bezprzewodowy czujnik ruchu |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
Sterowanie ON/OFF Mikrofalowy czujnik ruchu 120VAC do oświetlenia sufitowego/triproof
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Funkcja: | Czujnik włączenia i wyłączenia |
| Wysokość montażu: | 2,5-4,5 m (montaż na suficie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø12m (montaż na suficie) |
Pilot mikrofalowy czujnik ruchu 120-277VAC Antena prętowa z 5-letnią gwarancją
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A, 120 V AC; Maks. 2,0 A, 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |

