-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Szeroki obszar wykrywania Zdalny czujnik ruchu do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Wielkość instalacji: | 80.2X36.6X23mm |
| Życie: | 50000 godz |
Ściemnialny czujnik ruchu PIR 12VDC IP67 z ustawieniem zdalnego sterowania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 części soczewek PIR |
| Wysokość: | maks. 12 mln |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Zdalny czujnik ruchu włącznika światła 5.8G z łatwą instalacją timera
| Wstrzymaj się: | 5 s/30 s/1 min/5 min/10 min/20 min/30 min |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø12m (montaż na suficie) |
| Wymagania dotyczące opakowania: | Opakowanie bąbelkowe, płaskie papierowe, karton zewnętrzny. |
Fotokomórka z czujnikiem ruchu IP65 DC i jasność zbierania światła dziennego
| Funkcja: | Fotokomórka, zbieranie światła dziennego i nauka jasności otoczenia |
|---|---|
| Wpływ: | 12V DC |
| Zużycie w trybie czuwania: | mniej niż 20mA |
| Sposób pracy: | Zestawy do urządzeń do monitorowania i monitorowania |
| Temperatura pracy: | -20-60℃ |
HD07VR-PH Certyfikat UL Czujnik ruchu PIR 12VDC do Highbay
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Władza: | 10-15 V prądu stałego |
| Wysokość: | 12 m/39 stóp Maks |
| Zastosowanie: | Oświetlenie przemysłowe |
| Szczyt sygnału wyjściowego: | ≥3500mV |
Antena planarna 19W z funkcją ściemniania czujnika ruchu bez migotania czujnik zmierzchu
| Tryb sterowania: | WŁ./WYŁ. / 1-10V |
|---|---|
| Aktualne opcje blokowania: | 0,40 A/0,35 A/0,25 A/0,20 A |
| Tryb instalacji: | Instalacja wbudowana |
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/30% |
| Wysokość montażu: | 2.5-6 zamontowane na suficie |
Sterownik LED 57W Mikrofalowy czujnik ruchu PIR Ustawienie pilota zdalnego sterowania
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Wyłącz |
| Klasa IP: | IP 20 |
| Napięcie pustego obciążenia: | ≤63V DC |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |
220VAC 240VAC 50Hz 60Hz Mikrofalowy czujnik ruchu Typ anteny prętowej
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Konstrukcja anteny prętowej |
| Wysokość montażu: | Max.4m/13.12ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,36ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Mikrofalowy czujnik ruchu BLE o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Napięcie robocze: | Wersja amerykańska: 120-277VAC, wersja europejska: 12-240VAC |
Oddzielna konstrukcja mikrofalowego czujnika ruchu 0,3 mW do świateł bezpieczeństwa LED
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył.+ściemnianie |
| Interfejsy: | 6-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L', 1-10 V+, 1-10 V-) dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |

