-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Wire Crystal Head DC Motion Sensor Kompaktowe ustawienie pilota zdalnego sterowania
| Produkcja: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Złącze: | Głowica kryształowa 4-pinowa |
| Wielkość: | 51*24,4*14 mm |
| Długość przewodu: | Z wyłączeniem długości końcówki 525 mm |
| Detekcja ruchu: | 0,5 ~ 1,5 m/s |
Zdalne sterowanie samolotem Antena Wewnętrzny czujnik ruchu światła
| Napięcie robocze: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Funkcjonować: | Czujnik zmierzchu/świtu i możliwość przyciemniania |
| Wyjście: | Stały prąd wyjściowy |
| Certyfikat: | CE ROHS |
| Ustawianie parametrów: | Za pomocą pilota |
Oddzielna konstrukcja 200 W DALI Motion Sensor Plastikowa obudowa Tekstura
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Tekstura: | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Użycie: | Można stosować jako oświetlenie trójwarstwowe, oświetlenie sufitowe i oświetlenie listwowe |
| Produkcja: | Maks.200 W |
| Napięcie robocze: | 120~240 V AC 50/60 Hz |
Zainstalować na wysokości 15m czujnik ruchu zdalnego sterowania z wejściem 12VDC
| Wielkość: | 51*24,4*14 mm |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Instalacja o wysokości 15 m |
| Ustawienia funkcji: | Za pomocą pilota |
| Wpływ: | 12V DC |
| Produkcja: | 0-10V |
Struktura Plug and Play Ściemnianie Czujnik ruchu DC Łatwy w instalacji
| Projekt: | Struktura PLUG&PLAY |
|---|---|
| Funkcja: | Priorytet światła dziennego |
| Ocena IP: | IP 65 |
| Tryb ściemniania: | Dodaj i odejmij ściemniacz |
| Wysokość montażu: | 15 m/49,4 ft (montaż na suficie) |
HD02R HD03R Kontrola aplikacji BLE Promień czujnika ruchu 4m 6m Zasięg wykrywania
| Metoda kontroli: | ON/OFF 0-10V ściemnianie (synchronizacja z aplikacją bluetooth) |
|---|---|
| Szczyt wyjściowy: | ≥3500mV |
| Długość fali podczerwieni: | 5-14um |
| Pilot: | HD02R, HD03R, aplikacja |
| Czas silnika: | 45±5s |
30Lux Wyłącz automatyczny czujnik ruchu światła Typ montowany na suficie
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA RoHS CZERWONY TUV |
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Próg światła dziennego: | 30 luksów/wyłącz |
| Wielkość: | 60,6*35,5*25,1 mm |
Kompaktowy rozmiar 7-12VDC Wejście 5v Wyjście PWM Mikrofalowy czujnik ruchu
| Metoda kontroli: | 5 V PWM/wł., wył |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 50,835-5,875 GHz |
| Obszar wykrywania: | Bardzo blisko/Blisko/Średnio/Daleko |
| Wstrzymaj się: | OFF/30s/10min/30min |
| Próg światła dziennego: | WYŁ./ Zachmurzenie/Zmierzch/Noc |
Długość przewodu 60mm 10,5-15V Ściemnialny czujnik ruchu DC Kompaktowy rozmiar
| Produkcja: | 0-10V |
|---|---|
| Kąt wykrywania: | 360°(montaż na suficie) |
| Prąd roboczy: | < 30 mA |
| Obszar wykrywania: | Wąskie szerokie |
| Temperatura pracy: | -40 ~ 80 ℃ |
Dalekiego zasięgu 5V TTL DC Czujnik ruchu Pilot zdalnego sterowania 12VDC Obsługiwany
| Produkcja: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
| Prąd roboczy: | 30mA±5% |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Napięcie robocze: | 12V DC |

