-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Kompaktowy czujnik ruchu mikrofalowego DC12V z funkcją światła dziennego
| Napięcie robocze: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30mA±5% |
| Produkcja: | ŚREDNI 1-10V |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49 stóp |
Biała funkcja włączania i wyłączania Czujnik ruchu PIR z regulowanym wspornikiem
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| napięcie: | 220-240 V |
| Wysokość: | maks. 12 mln |
| Funkcja: | wł./wył |
| Nawias: | Regulowany wspornik |
Preinstalowany czujnik mikrofalowy 12VDC do zastosowań wewnętrznych
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Władza: | 12V DC |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Programowanie: | Przełącznik dźwigni |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Sterownik czujnika ruchu HT36V 2 w 1 z funkcją ściemniania. 3 lata gwarancji
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Funkcjonować: | Zaciemniać |
| IP: | 20 |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
120V 277VAC 60W Sterownik czujnika ruchu Mikrofalowe detektory ruchu
| Prąd wyjściowy LED: | 1,2A/1,3A/1,4A/1,5A ±5% |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Moc wejściowa: | Maks. 70W |
| Moc wyjściowa LED: | Max. Maks. 60W 60W |
| Gwarancja: | 3 lata |
Mikrofalowy czujnik ruchu UL 12 m/39 stóp maks. Do oświetlenia komercyjnego Highbay
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Moc: | 10-15 V prądu stałego |
| Wysokość: | 12 m/39 stóp Maks. |
| Zastosowanie: | Oświetlenie komercyjne |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
Czujnik ruchu DC z priorytetem światła dziennego Wysokość instalacji 10m
| Napięcie robocze: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | <30mA |
| Produkcja: | Przyciemnienie 1-10 V/5 V PWM |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Metoda połączenia: | podkładka do wiązania+,12v,GND,DIM+ |
Czujnik ruchu 10–15 V DC Dual PD do oświetlenia Tri-Proof i Highbay
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
|---|---|
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Zastosowanie: | Tri-proof light/Battenlight/UFO Highbay light |
| Odległość wykrywania: | średnica 14m/45,92ft maks. |
| Ocena IP: | IP 65 |
12VDC 5V PWM DC Czujnik ruchu Mały dimmale mikrofalowy czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Kontrola: | Pilot |
| Napięcie robocze: | 12 V DC |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Klasa IP: | IP 20 |
Długa praca do montażu na suficie Zewnętrzny czujnik ruchu Oddzielna konstrukcja
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
| Funkcja: | Funkcja ściemniania 0-10V |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |

