-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Pilot zdalnego sterowania Mały czujnik mikrofalowy 120VAC z anteną planarną
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Projekt anteny planarnej |
| Wysokość montażu: | Maks. 2-5 m/6,56-16,40 ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,37ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Wewnętrzny czujnik ruchu 30 V 48 V DC do liniowego oświetlenia listwowego
| Sterownik LED: | 23-36W wyjście |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | Ściemnialny sterownik LED i czujnik |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Funkcja pamięci 7,5 V 12 V DC Automatyczne włączanie i wyłączanie czujnika światła Wyjście PWM
| Produkcja: | 5 opcji wyjścia PWM |
|---|---|
| Prąd roboczy: | <30mA |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
| Wymiar: | (Dł. x szer. x wys.) 45,8*24,6*18 |
| Użycie: | Oświetlenie, Bezpieczeństwo, Inteligentny dom |
Rozwiązanie IC Ściemnianie w smukłym czujniku mikrofalowym 12VDC
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wpływ: | 12V DC |
| Funkcja: | Ściemnianie |
| Programowanie: | Zdalne sterowanie |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Kompaktowy czujnik ruchu 12 V DC 5,8 GHz Czujnik mikrofalowy Antena prętowa 9 Przełącznik DIP
| Napięcie robocze: | 12V DC |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | Max.4m/13.12ft |
| Projekt wyglądu: | Konstrukcja anteny prętowej i przełącznika podmuchowego |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø10m/32.8ft |
Inteligentny pilot mikrofalowy z czujnikiem ruchu z anteną kolumnową
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <1 mW |
| Projekt: | Konstrukcja anteny prętowej |
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie) |
Odłączany czujnik ruchu HF Sterowanie oświetleniem Kompaktowa, smukła konstrukcja
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Zastosowanie: | lampa trójwodna / listwowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Przełączniki DIP lub zdalne sterowanie |
| Interfejsy: | 6-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L', 1-10 V+, 1-10 V-) dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
0-10V Zdalne sterowanie przyciemnianiem czujnika ruchu DC dla światła Tri-Proof
| Funkcja: | Funkcja ściemniania 0-10V |
|---|---|
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Wymagania dotyczące opakowania: | Opakowanie bąbelkowe, płaski papier, zewnętrzny karton |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
57W Ustawienie zdalnego sterowania Sterownik LED Mikrofalowy czujnik ruchu do lamp Tri-proof
| Prąd wyjściowy LED: | Max. Maks. 1.2A 1.2A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe LED: | 30-48VDC |
| Prąd wejściowy: | 0,7-0,25A maks. |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |
| temperatura robocza: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
Wejście DC Wewnętrzny czujnik ruchu Ukryty pilot zdalnego sterowania 12VDC
| Prąd roboczy: | 30mA±5% |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Gwarancja: | 5 lat |

