-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Ściemnialny przełącznik DIP 12W 25W Liniowy czujnik ruchu z anteną prętową
| Wygląd zewnętrzny: | Smuklejsza konstrukcja z anteną prętową |
|---|---|
| Rozmiar: | 260,2*30,3*36mm |
| Funkcjonować: | Czujnik zmierzchu/świtu i możliwość przyciemniania |
| Napięcie wyjściowe LED: | 30V-54V DC |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Termoplastyczny sterownik czujnika ruchu IP20 ze ściemnianym pilotem zdalnego sterowania
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Funkcja: | Czujnik sterownika LED z możliwością ściemniania |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |
| Norma bezpieczeństwa: | PN-EN61347-1 PN-EN61347-2-13 PN-EN60598-1 |
HD07VR-MH-B-1 IP65 Czujnik ruchu Certyfikat UL z Bluetooth / pilotem
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Gwarancja: | 5 lat |
Mikrofalowy czujnik ruchu Bluetooth Mesh / zbieranie światła dziennego Opcjonalnie
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Gwarancja: | 3 lata |
HD07VR-MHB-1 Czujnik ruchu z fotokomórką Bluetooth Mesh Z certyfikatem UL
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Gwarancja: | 5 lat |
HD09VR-PHB-1 Czujnik ruchu UL z funkcją światła dziennego Bluetooth Mesh i fotokomórki
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Gwarancja: | 5 lat |
120-277 V AC z możliwością ściemniania z czujnikiem ruchu Pilot do oświetlenia sufitowego
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Zastosowanie: | lampa trójwodna / listwowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Przełączniki DIP lub zdalne sterowanie |
| Interfejsy: | 6-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L', 1-10 V+, 1-10 V-) dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
120V 277VAC Wejście PIR Czujnik ruchu High Bay Użyj detektora ruchu
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wpływ: | 120-277 V AC |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Programowanie: | Zdalne sterowanie |
| Nazwa produktu: | Czujnik ruchu PIR |
15m 49ft Wysokość LED Światła bezpieczeństwa Czujnik ruchu Sterowanie przełącznikami DIP
| Wysokość detektywa: | Wysokość 15 m/49 stóp |
|---|---|
| Zastosowanie: | lampa trójwodna / listwowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Przełączniki DIP lub zdalne sterowanie |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie bąbelkowe, papier płaski, karton zewnętrzny. |
Moc mikrofal 0,3 mW Czujnik ruchu DC Priorytet przyciemniania, daleki zasięg
| Przyciemnione wyjście: | ŚREDNI 1-10V |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Detekcja ruchu: | 0,5 ~ 1 m/s |
| Zużycie w trybie czuwania: | <30mA (pobór mocy) |

