-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Ściemnialny czujnik ruchu montowany na suficie Napięcie robocze 120VAC 277VAC
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Kolor: | Biały wygląd z oddzieleniem głowy |
| Przełącz pojemność: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wysokość montażu: | Maks. 2,5-6 m/8,2-19,68 ft |
Odłączany pilot zdalnego sterowania IP20 Wysokość montażu maks. 6m
| Tryb sterowania: | Obsługa ustawień pilota |
|---|---|
| Wymiar: | Łagodniejsza konstrukcja z zdalnym sterowaniem |
| Wielkość: | Główna część:269.6*30*21mm;Rozdział: 51*24,4*14mm |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż sufitowy) |
| Ocena IP: | IP20 |
Mikrofalowy czujnik ruchu Tri Proof Light IP20 z funkcją ON OFF
| Wysokość montażu: | 2,5–6 m/8,2–19,68 stopy (montaż na suficie) |
|---|---|
| Max. Maks. load Załaduj: | Maks.200 W |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF, funkcja tłumienia i zdalne sterowanie |
Czujnik ruchu z możliwością ściemniania zajętości oświetlenia 120VAC 277VAC Napięcie wejściowe
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | Mniejsze lub równe 1 W |
| Funkcja: | 1-10 V ściemnianie/włączanie/wyłączanie/pilot zdalnego sterowania |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Temperatura pracy: | -30°C~+70°C |
Długość przewodu 300 mm Czujnik ruchu 12 V DC do lamp LED Triproof Light
| ustawienie parametrów: | Za pomocą pilota |
|---|---|
| Wykryto ruch: | 0,5 ~ 1 m/s |
| Zasilanie: | 10,5-15 VDC (prąd zasilania > 50 mA) |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor drutu: | Długość kabla 300 mm, czarny 12V, fioletowy DIM+, żółty DIM |
Planarna antena 10Lux 50Lux Czujnik ruchu Włącznik Wyłącznik
| Ustawienia funkcji: | Za pomocą pilota (HD03R) |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Detekcja ruchu: | 0,5 ~ 1,5 m/s |
| Zasięg wykrywania: | Promień 2-6 m/6,56-19,68 ft (montaż sufitowy) |
| Wysokość montażu: | 2,5–6 m/6,56–19,68 stopy (montaż na suficie) |
Przełączniki światła Możliwość przyciemniania czujnika ruchu Ustawienie pilota zdalnego sterowania odpowiednie do oświetlenia panelu
| Nazwa produktu: | czujnik mikrofalowy |
|---|---|
| Podanie: | panel świateł LED |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Ustawienie pilota zdalnego sterowania |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
Izolowane rozwiązanie Mikrofalowy czujnik ruchu do ściemniania do lamp Tri Proof
| Zużycie energii w trybie gotowości: | Mniej niż lub równe 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~55°C |
| Moc wyjściowa LED: | Maks. 75 W |
| Napięcie zmienne: | ≤60 V |
| Tryb kontroli wyjścia: | Wyłączenie/Tymczenie |
Kod wybierania z tyłu Czujnik ruchu 12VDC Automatyczna konstrukcja wykładziny sterującej Łatwa instalacja
| Drut: | Czerwony ((12 VVD wejście) / Czarny ((GND) / Żółty ((0-10 V wyjście) |
|---|---|
| Ustawienie parametrów: | Przełącznik lub zdalne sterowanie |
| Wielkość: | L*W*H:85*22,3*24,5MM |
| Produkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Okres gotowości: | 0s/30s/20min/+∞ |
120V 240VAC Mikrofalowy czujnik ruchu Ustawienia pilota zdalnego sterowania
| Sterownik LED: | Sterownik LED izolacyjny 20 W |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Moc wejściowa: | 25 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | Maksymalnie 0,4 A. |

