-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Pilot z czujnikiem ruchu IP20 do sufitu Tri Proof Flood Light
| Okres gotowości: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Funkcja: | Funkcja ściemniania |
| Napięcie robocze: | 12V DC |
Funkcja zbierania światła dziennego Goła deska Instalacja czujnika ruchu DC na dużej wysokości
| Funkcjonować: | Zbiór światła dziennego |
|---|---|
| Złącze: | Bezprzewodowe piny |
| Wysokość montażu: | Instalacja o wysokości 15m dla oświetlenia highbaylight |
| Metoda ustawiania parametrów: | Pilot |
| Moc mikrofali: | niższa niż 0,3 mW |
Wąski mikrofalowy czujnik ruchu 12VDC odpowiedni do panelu LED i światła Troffer
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Programowanie: | Pilot zdalnego sterowania i przełącznik DIP |
| Władza: | 12V DC |
| Funkcja: | Ściemnianie PWM |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Światło liniowe Małe wyjście mikrofalowego czujnika ruchu DC 5V PWM 5V TTL
| napięcie: | 12V DC |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wysokość instalacji: | Wysokość 6M |
| Funkcja: | Czujnik wygaszający z zdalnym sterowaniem |
| Detektor światła dziennego: | Wsparcie |
IP65 Czujnik ruchu PIR Bluetooth Inteligentne wykrywanie ruchu
| Napięcie robocze: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz 120–277 V AC 50 |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤1,5w |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Max.16M/52.48ft |
| Temperatura pracy: | -35℃ ~ +55℃ |
Izolowany sterownik czujnika ruchu awaryjnego LED Maks. prąd wejściowy 0,4 A
| Sterownik LED: | Max. Maks. 40W 40W |
|---|---|
| Certyfikat: | CE |
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Moc wejściowa: | 45 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | 0,4A maks. |
WŁ. WYŁ. Obsługa pilota z czujnikiem ruchu IP20 Ręczne przyciemnianie
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Marka: | HAISEN lub neutralny |
| Władza: | Akumulator |
| Programowanie: | czujnik wygaszający |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w plastikową torbę, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny ka |
Pilot zdalnego sterowania LED Troffer Czujnik ruchu PIR specjalnie zaprojektowany
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Władza: | 12V DC |
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Model: | HP05VCR |
HD409VRH Hign Bay BLE Czujnik ruchu z funkcją ściemniania Silny stopień ochrony IP
| Kolor: | Biały i czarny |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
HD07VR-MH-B BLE Czujnik ruchu 12VDC Zasilany z funkcją ściemniania
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Gwarancja: | 5 lat |

