-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
IP65 Czujnik ruchu PIR Bluetooth Inteligentne wykrywanie ruchu
| Napięcie robocze: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz 120–277 V AC 50 |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤1,5w |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Max.16M/52.48ft |
| Temperatura pracy: | -35℃ ~ +55℃ |
Bezprzewodowy ściemnialny czujnik HF UL 30 stopni Kąt wykrywania 150 stopni
| Funkcja: | Funkcja ściemniania |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Wodoodporny mały mikrofalowy czujnik ruchu dalekiego zasięgu Innowacyjna konstrukcja
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Zasilanie w trybie czuwania: | <1W |
Czujnik zajętości 5,8 GHz z możliwością ściemniania wysokiej częstotliwości do oświetlenia UFO LED Highbay
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Napięcie robocze: | 120-277Vac,50/60Hz |
Wewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu Pilot mikrofalowy detektor Pir
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Funkcja: | Sterowanie zdalne |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m |
120V 240VAC Mikrofalowy czujnik ruchu Ustawienia pilota zdalnego sterowania
| Sterownik LED: | Sterownik LED izolacyjny 20 W |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Moc wejściowa: | 25 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | Maksymalnie 0,4 A. |
Przełączniki światła Możliwość przyciemniania czujnika ruchu Ustawienie pilota zdalnego sterowania odpowiednie do oświetlenia panelu
| Nazwa produktu: | czujnik mikrofalowy |
|---|---|
| Podanie: | panel świateł LED |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Ustawienie pilota zdalnego sterowania |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
Odpinany mikrofalowy czujnik ruchu Łatwy montaż 4-biegunowa prasa w terminalu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | 2,5-4,5 m (montaż na suficie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø12m (montaż na suficie) |
| DOŻYWOTNI: | 50 000 godzin |
Czujnik mikrofalowy z funkcją ściemniania 0-10 V z odłączaną konstrukcją
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Projekt: | Odłączany z korpusem głównym i głowicą czujnika |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Kontrola: | Pilot zdalnego sterowania / przełączniki DIP |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Zatwierdzony przez UL FCC RoHS czujnik ruchu ściemniania do sterowania oświetleniem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC 50/60 Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Obszar wykrywania: | 10%50%75%100% |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |

