-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Biała osłona Zewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu z kątem wykrywania 150 °
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Częstotliwość mikrofal: | 50,8 GHz ± 75 MHz |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
| Wielkość: | 80.2*36.6*23 mm |
Przełącznik DIP Możliwość przyciemniania czujnika ruchu Pilot do oświetlenia High Bay
| Napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz LUB 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certyfikat: | UL FCC TUV SAA CE CZERWONY RoHS |
| Funkcjonować: | Funkcja ściemniania, przełącznik DIP i pilot zdalnego sterowania |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały i czarny (wersja B tylko czarna) |
Sufitowa oprawa oświetleniowa Czujnik DIP Przełącznik 120VAC Obsługiwana częstotliwość 5,8 GHz
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Funkcja: | Sterowanie ON-OFF |
| Ocena IP: | IP20 |
120-277 V AC Przełącznik mikrofalowy Czujnik zajętości Komercyjna wysoka czułość
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
UL FCC 1V 10V Ściemnialny czujnik ruchu Planner Antena Przełącznik DIP
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | Mniejsze lub równe 1 W |
| Wielkość: | 103*45*31mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
Mikrofalowy czujnik obecności z możliwością przyciemniania 5,8 GHz Biały wygląd liniowy
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | Mniejsze lub równe 1 W |
| Wielkość: | 162,6*32,4*31,3 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
Plastikowa osłona 5.8G Ściemnialny czujnik ruchu Typ światła sufitowego
| Rodzaj pozycji: | Światło sufitowe |
|---|---|
| napięcie wejściowe (v): | AC 120-277 |
| Czas pracy (godzinę): | 50000 godzin |
| Temperatura pracy ((°C): | -20°C~+60°C |
| Zastosowanie: | Parking w piwnicy, przejście podziemne, korytarz, klatka schodowa |
Czujnik ruchu z możliwością ściemniania 1-10V 120-277VAC Napięcie wejściowe Antena prętowa Łatwa instalacja
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | Mniejsze lub równe 1 W |
| Wielkość: | 1620,6*32,4*36,1 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
Czujnik temperatury z przełącznikiem DIP IP20 Długi zasięg wykrywania Wersja 5.8GHz Częstotliwość
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| Ocena IP: | IP20 |
Ściemnialny czujnik wykrywania ruchu 5,8 GHz Wewnętrzny czujnik ruchu w pomieszczeniu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 6-biegunowa wtykowa końcówka zaciskowa (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-)dla kabla 0,75-1,5mm2 |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |

