-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Szerokie ciśnienie 120VAC 60Hz WŁ. WYŁ. Sterowanie czujnikiem Ruch Kompaktowy rozmiar
| napięcie: | 120 V AC 60 Hz |
|---|---|
| Tryb sterowania: | wł./wył |
| Rodzaj połączenia: | Złącze amfenolowe (L,N,N,L') |
| Zdolność przełączania: | 300 W (obciążenie impedancyjne), 100 W (obciążenie pojemnościowe) |
| Wysokość montażu: | 2-5 m (mocowane na suficie) |
Kompaktowy promień czujnika włączania i wyłączania światła 9,84 - 19,68 stopy Zasięg wykrywania Montaż sufitowy
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 mW |
| Wysokość montażu: | 2,5–5 m/8,2–16,4 stopy (montaż na suficie) |
Tryb światła dziennego Włącz czujnik światła do sufitu Triproof Panel Light
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
IP20 Light On Off Sensor Czujnik światła dziennego Antena planarna Kompaktowy rozmiar do oświetlenia panelowego
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC/120-277 V AC 50 Hz 60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA RoHS CZERWONY TUV |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Wielkość: | Średnica 73,6 mm |
HD401S 120V 277V AC Włącznik Wyłącznik Czujnik do oświetlenia sufitowego
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC RoHS |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Gwarancja: | 5 lat |
120VAC Obsługiwany ON OFF Czujnik przełącznika do sufitu Triproof Light
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | <0,7 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5s/60s/5min/10min |
Sterowanie ON/OFF Mikrofalowy czujnik ruchu 120VAC do oświetlenia sufitowego/triproof
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Funkcja: | Czujnik włączenia i wyłączenia |
| Wysokość montażu: | 2,5-4,5 m (montaż na suficie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø12m (montaż na suficie) |
Czujnik włączania i wyłączania białego koloru Szeroki kąt wykrywania 30 ° - 150 ° z prostą strukturą
| Napięcie robocze: | 120–240 V AC 50/60 Hz; 120–277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Zatwierdzony przez CE czujnik włączania i wyłączania Kompaktowa konstrukcja 120-277VAC do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Ustawienie zdalnego sterowania Włącznik Wyłącznik Czujnik Konstrukcja anteny kolumnowej
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |

