-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Czujnik UL do zastosowań przemysłowych do oświetlenia Highbay z aluminiowym kloszem
| Kolor: | białe czy czarne |
|---|---|
| Typ A: | Dla światła Highbay z aluminiowym cieniem |
| Typ B: | Do montażu sufitowego |
| Typ C: | Do oświetlenia UFO Highbay |
| Typ D: | Do oświetlenia liniowego |
Mały czujnik Highbay DIP Swicth z certyfikatem UL i FCC
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Instalacja: | Highbay |
| Wielkość: | Malutki |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
Odłączany czujnik z możliwością ściemniania z certyfikatem UL i FCC
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
|---|---|
| Czas dostawy: | Modele standardowe w ciągu 3 tygodni |
| Zasady płatności: | D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply: | 1-10pcs Samples Within 2-3 Days; 1-10 sztuk próbek w ciągu 2-3 dni; Bulk Order With |
| : |
HD409VRH Hign Bay BLE Czujnik ruchu z funkcją ściemniania Silny stopień ochrony IP
| Kolor: | Biały i czarny |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w indywidualne pudełko, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewn |
Funkcja ściemniania Mikrofalowy czujnik ruchu PIR Długi zasięg wykrywania
| Wstrzymaj się: | 5 s/30 s/1 min/5 min/10 min/20 min/30 min |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Ocena IP: | IP20 |
Małe czujniki ruchu do sterowania oświetleniem, wewnętrzny czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1,5 W |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |

