-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Mały czujnik ruchu z możliwością przyciemniania mikrofalowego z interfejsem SYNC
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Ocena IP: | IP20 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Stand By Power 1W mikrofalowy czujnik ruchu z możliwością ściemniania dla potrójnego światła
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| aprobata: | UL RoHS FCC |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Ocena IP: | IP20 |
Moc 0,3 mW Mikrofalowy czujnik ruchu Przełącznik DIP Sterowanie ustawieniem
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Ocena IP: | IP20 |
Możliwość przyciemniania za pomocą mikrofalowego czujnika ruchu 1-10 V Podwójny PD do przesuwania fotokomórek w panelu
| Nazwa produktu: | czujnik mikrofalowy |
|---|---|
| Podanie: | triproof / lampa sufitowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Ustawienie pilota zdalnego sterowania |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
Przełącznik DIP IP20 Czujnik zajętości do parkingu magazynowego Lihgt
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
| Funkcja: | funkcja włączania/wyłączania i ściemniania |
| Ocena IP: | IP20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Sterowanie ustawieniem przełącznika DIP Możliwość przyciemniania czujnika ruchu o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godzin |
Naścienny zewnętrzny czujnik mikrofalowy Regulowany obszar wykrywania za pomocą przełącznika DIP
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
Mikrofalowy czujnik ruchu BLE o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Napięcie robocze: | Wersja amerykańska: 120-277VAC, wersja europejska: 12-240VAC |
Mikrofalowy czujnik ruchu Bluetooth Highbay Master Slave Control 120-277VAC
| Napięcie robocze: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 12 m/39,36 stóp |
| Ustawienie sterowania: | APLIKACJA HAISEN |
| Ocena IP: | IP20 |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Możliwość przyciemniania 120VAC 277VAC Mikrofalowy detektor ruchu Stopień ochrony IP20
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |

