-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Mikrofalowy czujnik ruchu IP20 0.5W ON OFF Switch Kolumnowa konstrukcja anteny
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
Przemysłowy czujnik ruchu z możliwością ściemniania 4-biegunowa prasa - w terminalu dla większości opraw oświetleniowych
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| świadectwo: | na liście cULus, FCC |
Lampa sufitowa 120V 277VAC Czujnik ruchu ON OFF Przełącznik Kompaktowa konstrukcja
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
220VAC 240VAC 50Hz 60Hz Mikrofalowy czujnik ruchu Typ anteny prętowej
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Konstrukcja anteny prętowej |
| Wysokość montażu: | Max.4m/13.12ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,36ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Okrągły sufitowy czujnik ruchu z czujnikiem ruchu ON OFF Innowacyjny projekt
| Napięcie robocze: | 120~240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <1 mW |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm2 |
| Wysokość montażu: | Max.6m ((mocowane na suficie);Max.3m ((mocowane na ścianie) |
Zatwierdzony przez CE czujnik ruchu mikrofalowego Super 120VAC Sterowanie przełącznikiem DIP
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
Antena prętowa 120VAC 277VAC Mikrofalowy czujnik PIR Certyfikat CE RoHS
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Ocena IP: | IP20 |
Kompaktowy czujnik mikrofalowy 120VAC do oświetlenia sufitowego Triproof
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | <0,5 W |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
Energooszczędny mikrofalowy czujnik ruchu z elastycznym kątem wykrywania 150 °
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
|---|---|
| Zasilanie w trybie czuwania: | <1W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L,N,N,L’)na kabel 0,75-1,5mm2 |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
IP20 Odłączany przełącznik DALI Multi Sensor On Off 50000 godzin Żywotność
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Włącz/wyłącz / ściemnianie 1-10 V |
| świadectwo: | CE |
| Ocena IP: | IP20 |
| Wysokość montażu: | Maks. 6m |

