-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Montowany na ścianie przełącznik On-Off Sensor Mikrofalowe detektory ruchu Wysoka wydajność
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
On-Off Control Odłączany mikrofalowy czujnik ruchu z aprobatą CE 5 lat gwarancji
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L? dla kabla 0,75–1,5 mm2 |
IP20 Czujnik ruchu światła dziennego ON OFF Przełącznik Opcjonalny zasięg wykrywania
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC RoHS |
| Wysokość montażu: | Maks. 12m |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; maks. 2,0 A przy 277 V AC |
Odłączone 0,3 mW Automatyczne włączanie i wyłączanie ustawienia zdalnego sterowania czujnika światła
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certyfikat: | CE ROHS |
| Moc mikrofal: | <0,3 mW |
| Funkcjonować: | Czujnik włączania/wyłączania |
| Wysokość montażu: | Maks. 6M |
Mikrofalowa kuchenka mikrofalowa z czujnikiem ruchu 120VAC z przełącznikiem dip
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
120V 277V Czujnik ruchu ON OFF Przełącznik do sufitu Tri Proof Light
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Pilot mikrofalowy czujnik ruchu 120-277VAC Antena prętowa z 5-letnią gwarancją
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A, 120 V AC; Maks. 2,0 A, 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
Kompaktowy czujnik ruchu 5,8 GHz ON OFF Wyłącznik do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie), Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14 m (montaż sufitowy), maks. 10 m (montaż ścienny) |
Odłącz projektowe mikrofalowe czujniki bezpieczeństwa 120 - 277 V sterowane pilotem
| Napięcie robocze: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcjonować: | wł./wył. |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L,N,N,L’) dla kabla 1,5mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Przełącznik DIP Automatyczne włączanie światła Wyłączanie Czujnik ruchu Przyjazny dla środowiska
| Funkcja: | Czujnik włączenia i wyłączenia |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie), Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14 m (montaż sufitowy), maks. 10 m (montaż ścienny) |

