-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Światło wewnętrzne z możliwością przyciemniania mikrofalowego czujnika ruchu LED Linear Highbay do montażu powierzchniowego
| napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz lub 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF, przyciemnianie 1-10V i zdalne sterowanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały i czarny (wersja B tylko czarna) |
Wewnętrzna kuchenka mikrofalowa 5,8 GHz DALI z czujnikiem ruchu Ściemniana antena planarna
| Wysokość montażu: | Maks. 8 m/26,24 stopy |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | Mniejsze lub równe 1 W |
| napięcie wejściowe: | 120-240 V AC 50 Hz/60 Hz |
| Kolor: | Biały wygląd z płaską anteną |
| Funkcja: | 1-10 V ściemnianie/włączanie/wyłączanie |
Oddzielna konstrukcja mikrofalowego czujnika ruchu 0,3 mW do świateł bezpieczeństwa LED
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył.+ściemnianie |
| Interfejsy: | 6-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L', 1-10 V+, 1-10 V-) dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
6 kodów przełączników Ustawienie 5.8G Ściemniany czujnik ruchu do oświetlenia sufitowego
| Użycie: | lampa sufitowa, światło okrągłe |
|---|---|
| Teoria: | Zasada efektu Dopplera |
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
| Zasięg wykrywania: | Promień, 3–6 m/9,84–19,68 stopy (montaż na suficie) |
| układ HF: | 5,8g |
Okrągły czujnik ruchu z możliwością ściemniania 5,8 GHz Ruch mikrofalowy Wykryty Odpowiednie oświetlenie panelu
| Napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certyfikat: | CE RoHS TUV CZERWONY SAA |
| Wygląd zewnętrzny: | Ultracienki biały okrągły |
| Funkcjonować: | Funkcja włączania/wyłączania (funkcja ściemniania i zdalne sterowanie) |
| Gwarancja: | 5 lat |
Szeroki obszar wykrywania Zdalny czujnik ruchu do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Wielkość instalacji: | 80.2X36.6X23mm |
| Życie: | 50000 godz |
Mikrofalowy czujnik ruchu 5,8 GHz z możliwością przyciemniania na stadionie wewnętrznym
| Funkcja: | Funkcja grupowania master-slave |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wysokość montażu: | Maks. 12 m/39,36 ft (montaż sufitowy) |
| Odległość wykrywania: | średnica 14m/45,92ft maks. |
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
Pilot zdalnego sterowania Mały czujnik mikrofalowy 120VAC z anteną planarną
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Projekt anteny planarnej |
| Wysokość montażu: | Maks. 2-5 m/6,56-16,40 ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,37ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
50 60Hz Przełącznik sterowania oświetleniem Czujnik ruchu Częstotliwość 120VAC 5,8 GHz
| Napięcie robocze: | 120 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Projekt: | Super kompaktowa konstrukcja |
| Gwarancja: | 5 lat |
| DOŻYWOTNI: | 50 000 godzin |
Inteligentny mikrofalowy czujnik ruchu 120-277 V AC, częstotliwość 50 60 Hz
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie), Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.14m (mocowane na suficie), Max.10m (mocowane na ścianie) |

