-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
120V 277VAC 60W Sterownik czujnika ruchu Mikrofalowe detektory ruchu
| Prąd wyjściowy LED: | 1,2A/1,3A/1,4A/1,5A ±5% |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Moc wejściowa: | Maks. 70W |
| Moc wyjściowa LED: | Max. Maks. 60W 60W |
| Gwarancja: | 3 lata |
Kompaktowy 12-metrowy mikrofalowy czujnik ruchu z automatycznym włączaniem i wyłączaniem
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Projekt anteny planarnej |
| Wysokość montażu: | Maks. 2-5 m/6,56-16,40 ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,37ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Kompaktowy rozmiar 7-12VDC Wejście 5v Wyjście PWM Mikrofalowy czujnik ruchu
| Metoda kontroli: | 5 V PWM/wł., wył |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 50,835-5,875 GHz |
| Obszar wykrywania: | Bardzo blisko/Blisko/Średnio/Daleko |
| Wstrzymaj się: | OFF/30s/10min/30min |
| Próg światła dziennego: | WYŁ./ Zachmurzenie/Zmierzch/Noc |
220VAC 240VAC Zewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu do oświetlenia Triproof
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
Antena prętowa Moduł mikrofalowego czujnika ruchu 5,8 GHz Energooszczędne światło
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Konstrukcja anteny prętowej |
| Wysokość montażu: | Max.4m/13.12ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,36ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Możliwość przyciemniania DC mikrofalowy przełącznik czujnika obecności Ustawienie pilota zdalnego sterowania
| Wysokość montażu: | Maks. 2,5–4 m/8,2–13,12 stóp |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | (promian) 2-4m/6.56-13.12 stóp |
| Kontrola: | Zdalne sterowanie |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Pilot zdalnego sterowania Mały czujnik mikrofalowy 120VAC z anteną planarną
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Projekt anteny planarnej |
| Wysokość montażu: | Maks. 2-5 m/6,56-16,40 ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,37ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Mikrofalowy czujnik ruchu 120-240-277VAC 36W Oddzielna konstrukcja do oświetlenia Triporf
| napięcie wejściowe: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| świadectwo: | Wymagania dotyczące: |
| Moc wejściowa: | Maksymalnie 40 W |
| Funkcja: | Możliwość przyciemniania czujnika sterownika |
| Gwarancja: | Zwykle 3 lata, może być 5 lat |
Sterownik LED Przełącznik mikrofalowy Czujnik obecności Czujnik ruchu Czujnik ruchu
| Napięcie wejściowe: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Prąd wejściowy: | Maks. 0,7 A |
| Moc wejściowa: | 65 W MAKS. |
| Funkcjonować: | Ściemnialny sterownik i czujnik LED |
| Gwarancja: | Normalnie 3 lata, może być 5 lat |
Energooszczędne włączniki światła 20W Czujnik ruchu Certyfikat CE SAA
| napięcie wejściowe: | 120-240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Moc wejściowa: | 25 W Maks |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤70V maks. |
| wydajność: | 87% (maks.) |

