-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Przełącznik DIP Mikrofalowy czujnik ruchu 220-240 V AC Super kompaktowa konstrukcja
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
Kąt wykrywania 150° Wł. Wył. Przełącznik Czujnik Naścienny Sufitowy czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
Prętowa antena Mikrofalowy czujnik ruchu Włącznik Wyłącznik Wkładka Kompaktowy rozmiar
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA RoHS |
| Max. Maks. load Załaduj: | 400 W (światło LED) |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Wielkość: | 125,8*32*36,4 mm |
Smart Control Mikrofalowy czujnik ruchu Antena kolumnowa 220-240VAC
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Projekt: | Antena kolumnowa |
| interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Naścienny zewnętrzny czujnik mikrofalowy Regulowany obszar wykrywania za pomocą przełącznika DIP
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
Mikrofalowe detektory ruchu DC IP 20 Mikrofalowy czujnik obecności przełącznika
| Funkcja: | Funkcja ściemniania |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
| aprobata: | CE RoHS |
| Kontrola: | Przełącznik DIP |
| Ocena IP: | IP20 |
Triproof UFO High Bay Motion Sensor montowany na suficie do sterowania oświetleniem
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
|---|---|
| Instalacja: | 4 różne wzory dla różnych zastosowań |
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz |
| Funkcja: | WŁ./WYŁ., możliwość ściemniania |
| świadectwo: | CE UL FCC CZERWONY |
Pilot mikrofalowy czujnik ruchu 120-277VAC Antena prętowa z 5-letnią gwarancją
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A, 120 V AC; Maks. 2,0 A, 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
TUV SAA RED CE Lampa sufitowa 16W z funkcją ściemniania czujnika ruchu
| Użycie: | 120–240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Produkcja: | Do oświetlenia sufitowego |
| Prąd wejściowy: | 0,3A maks |
| Napięcie robocze: | RoHS TUV CZERWONY SAA CE |
| Teoria: | 16 W |
Mikrofalowy czujnik ruchu BLE o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Napięcie robocze: | Wersja amerykańska: 120-277VAC, wersja europejska: 12-240VAC |

