-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Bare Board 30Lux IC Sensor ON OFF ControlDaylight Motion Detector
| Obszar wykrywania: | 100% |
|---|---|
| Wstrzymaj się: | 1 minuta |
| detektor światła dziennego: | 30 luksów |
| Wysokość montażu: | Max,4m (montaż na suficie) |
| Zasięg wykrywania: | ø2-6m (montaż na suficie) |
Ultrakompaktowa konstrukcja Ściemnialny czujnik PIR Wejście 12VDC Pilot zdalnego sterowania HAISEN
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Ultrakompaktowa konstrukcja |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |
Funkcja ściemniania czujnika PIR Highbay IP67 z pilotem
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 części soczewek PIR |
| Wysokość: | maks. 12 mln |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
120V 277VAC Wejście PIR Czujnik ruchu High Bay Użyj detektora ruchu
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wpływ: | 120-277 V AC |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Programowanie: | Zdalne sterowanie |
| Nazwa produktu: | Czujnik ruchu PIR |
Moc wyjściowa 12W Ściemnialny czujnik sterownika LED Niskie napięcie 0,3A 0,35A
| Sterownik LED: | 6-12W |
|---|---|
| Certyfikat: | CE |
| Napięcie wejściowe: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Moc wejściowa: | 16 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | 0,08 A maks. |
Pilot zdalnego sterowania 20W LED Driver Sensor Dwa w jednym izolowane rozwiązanie
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Moc wyjściowa LED: | 12-20 W |
| wydajność: | 87% (maks.) |
| Ocena IP: | IP20 |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Wewnętrzny czujnik ruchu 30 V 48 V DC do liniowego oświetlenia listwowego
| Sterownik LED: | 23-36W wyjście |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | Ściemnialny sterownik LED i czujnik |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Automatyczne wykrywanie ruchu Podświetlany przełącznik On Off Pilot do oświetlenia Highbay
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 277 V AC 50 Hz 60 Hz |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Wymiar: | Czarna półprzezroczysta skorupa |
Wodoodporny detektor ruchu High Bay 15 V DC Podwójny pilot zdalnego sterowania PD
| napięcie: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Funkcja: | DIM 1-10V Podwójny PD |
| Maks. wzrost: | Wysoki magazyn 15M |
| Kolor: | białe czy czarne |
| świadectwo: | CZERWONY CE |
Wejście DC 10,5 V 15 V Pilot zdalnego sterowania Wykrywacz ruchu Kompaktowy rozmiar
| Napięcie robocze: | 10,5-15 V DC (prąd zasilania >50 mA) |
|---|---|
| Produkcja: | Ściemnianie/1-10V |
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |

