-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
IP65 UFO High Bay Ściemnialny czujnik obecności Funkcja automatycznego włączania / wyłączania
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
|---|---|
| Instalacja: | 4 różne wzory dla różnych zastosowań |
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz; 120-240 V AC, 50 Hz/60 Hz |
| Sposób sterowania: | Kontrola ściemniania |
| świadectwo: | UL FCC CE TUV RED SAA |
0,3 mW mikrofalowy czujnik ruchu z możliwością przyciemniania, liniowa, odłączana konstrukcja
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Funkcja: | Funkcja ściemniania |
| Detekcja ruchu: | 00,5 ≈ 1,5 m/s |
| Wysokość montażu: | 3-6m (mocowane na suficie) |
Mały czujnik ruchu Czujnik światła Sterowanie oświetleniem Detektor ruchu HF
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
|---|---|
| Wstrzymaj się: | 5 s/60 s/3 min/10 min |
| Próg światła dziennego: | 30 luksów/wyłącz |
| Ocena IP: | IP20 |
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
120VAC 277VAC IP20 6m Wewnętrzny czujnik ruchu do korytarza biurowego
| Kontrola ściemniania: | Funkcja ściemniania +ON/OFF |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 6m |
| Temperatura pracy: | -20℃ ~ +55℃ |
Wejście 12VDC Ściemnianie PWM Czujnik wykrywania ruchu ON OFF Control
| ROZMIAR: | 20*7,5 mm |
|---|---|
| Wykrycie: | 100% |
| Wstrzymaj się: | 1 minuta |
| Próg światła dziennego: | 30 luksów |
| Tryb sterowania: | wł./wył. |
HD05V-CRH Czujnik mikrofalowy z przełącznikiem DIP i funkcją włączania/wyłączania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcja: | wł./wył |
| Programowanie: | Przełącznik DIP |
| Wpływ: | 120-240 V AC |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierem płaskim, a następnie zapakowany w karton zewnętr |
Montowany na ścianie przełącznik On-Off Czujnik Detektor ruchu HF Certyfikat TUV
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5s/90s/5min/15min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Zainstalować na wysokości 15m czujnik ruchu zdalnego sterowania z wejściem 12VDC
| Wielkość: | 51*24,4*14 mm |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Instalacja o wysokości 15 m |
| Ustawienia funkcji: | Za pomocą pilota |
| Wpływ: | 12V DC |
| Produkcja: | 0-10V |
Wire Crystal Head DC Motion Sensor Kompaktowe ustawienie pilota zdalnego sterowania
| Produkcja: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Złącze: | Głowica kryształowa 4-pinowa |
| Wielkość: | 51*24,4*14 mm |
| Długość przewodu: | Z wyłączeniem długości końcówki 525 mm |
| Detekcja ruchu: | 0,5 ~ 1,5 m/s |
Szerokie ciśnienie 120VAC 60Hz WŁ. WYŁ. Sterowanie czujnikiem Ruch Kompaktowy rozmiar
| napięcie: | 120 V AC 60 Hz |
|---|---|
| Tryb sterowania: | wł./wył |
| Rodzaj połączenia: | Złącze amfenolowe (L,N,N,L') |
| Zdolność przełączania: | 300 W (obciążenie impedancyjne), 100 W (obciążenie pojemnościowe) |
| Wysokość montażu: | 2-5 m (mocowane na suficie) |

