-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Wejście 10 V 15 V DC Czujnik ruchu Mikrofalówka 8 Sterowanie przełącznikami DIP
| Wpływ: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Kontrola: | 8 przełączników DIP |
| Orzecznictwo: | CE RoHS |
| Model: | HD04V2 |
| Władza w stanie gotowości: | 0,5 W |
Precyzyjny mikrofalowy czujnik obecności Aktywny czujnik ruchu mikrofalowego radaru
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Wysokość montażu: | Max.6m ((mocowane na suficie);Max.3m ((mocowane na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. 14 m (montaż sufitowy); maks. 10 m (montaż ścienny) |
Montowany na ścianie przełącznik On-Off Sensor Mikrofalowe detektory ruchu Wysoka wydajność
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Wewnętrzny czujnik ruchu LED o stałym prądzie Łatwa instalacja
| Temperatura pracy: | -20°C~50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Moc wyjściowa LED: | 23-36 W |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kontrola: | ustawienie pilota |
Kompaktowa konstrukcja Przełącznik mikrofalowy Czujnik obecności Pilot Wysoka czułość
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
| Ocena IP: | IP20 |
Mikrofalowy czujnik ruchu z możliwością przyciemniania IP20 z funkcją włączania i wyłączania
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5 s/30 s/1 min/5 min/10 min/20 min/30 min |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie) Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
Czujnik ruchu 10–15 V DC Dual PD do oświetlenia Tri-Proof i Highbay
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
|---|---|
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Zastosowanie: | Tri-proof light/Battenlight/UFO Highbay light |
| Odległość wykrywania: | średnica 14m/45,92ft maks. |
| Ocena IP: | IP 65 |
Małe czujniki ruchu do sterowania oświetleniem, wewnętrzny czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1,5 W |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
Mikrofalowy przełącznik czujnika ruchu 28W z możliwością przyciemniania Planarny sterownik anteny
| Głosowanie wejściowe: | 220–240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wielkość: | 114 mm*47,2 mm*29 mm |
| Współczynnik mocy: | Większe niż 0,9 |
| wydajność: | 85% (maks.) |
| Prąd wyjściowy LED: | 0,45A/0,55A/0,60A/0,70A |
400 W 5,8 GHz Włącznik Wyłącznik Czujnik Kompaktowy rozmiar Certyfikat TUV CE RED SAA
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | TUV CE RED SAA |
| Max. Maks. load Załaduj: | 400 W (światło LED) |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Gwarancja: | 5 lat |

