-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
50 60Hz mikrofalowy czujnik ruchu wł. wył. ściemnianie mikrofalowy czujnik obecności
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Wysokość montażu: | Max.6m ((mocowane na suficie);Max.3m ((mocowane na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. 14 m (montaż sufitowy); maks. 10 m (montaż ścienny) |
Smukły mikrofalowy czujnik ruchu o dużej odległości wykrywania
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
Sterowanie włączaniem/wyłączaniem Mikrofalowy czujnik ruchu Kompaktowa konstrukcja do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Zasilanie w trybie czuwania: | <1W |
Tri-Proof Light LED Driver Sensor detektory ruchu do sterowania oświetleniem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| funkcja: | Czujnik sterownika LED z możliwością ściemniania |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤63 V prądu stałego |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
Mikrofalowy czujnik ruchu CE TUV RED 220-240 V AC z funkcją włączania i wyłączania
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 100 W |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
Izolowane rozwiązanie Czujnik sterownika LED 36W 220-240VAC obsługiwany z akumulatorem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Funkcja: | Możliwość przyciemniania czujnika sterownika LED |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Pilot mikrofalowy czujnik ruchu Prętowy czujnik ruchu anteny
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Funkcja: | Funkcja ściemniania PWM 0-10V |
| Napięcie robocze: | 10-15 V prądu stałego |
| aprobata: | CE RoHS |
| Prąd roboczy: | ≥ 30 mA |
HD01V IP20 Zewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu do oprawy sufitowej
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Władza w stanie gotowości: | ≤ 1W |
Możliwość przyciemniania mikrofalowego czujnika ruchu 5.8G Wykrywanie ruchu w świetle dziennym
| Użycie: | Światło trójwarstwowe, światło listwowe i światło panelowe |
|---|---|
| Metoda kontroli mocy wyjściowej: | Włączenie/wyłączenie/zaciemnienie |
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu 5,8G |
| Kąt wykrywania: | mniejszy lub równy 150° |
| Rodzaj: | czujnik i sterownik dwa w jednym |
Ultra cienki mikrofalowy czujnik ruchu 220-240VAC do potrójnego światła
| Funkcja: | Możliwość przyciemniania czujnika mikrofalowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | światełka trójprzewodowa lub wiązkowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Projekt: | Konstrukcja anteny prętowej |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie bąbelkowe, papier płaski, karton zewnętrzny. |

