-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Instalacja Highbay Mikrofalowy czujnik ruchu 120-277 V AC Częstotliwość 5,8 GHz
| Wysokość detektywa: | Wysokość 15m |
|---|---|
| Zastosowanie: | Triproof i lampa sufitowa |
| DOŻYWOTNI: | 50 000 godzin |
| Napięcie robocze: | 120–240 V AC 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 5 lat |
Oddzielny czujnik ruchu mikrofalowego 120 ~ 240VAC do oświetlenia Triporf
| Napięcie robocze: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Prąd roboczy: | Maks. 0,30 A |
| Moc robocza: | Maks. 70 W |
| Projekt: | Wolnostojący |
| Dożywotni: | 50 000 godzin |
Mikrofalowy czujnik ruchu Tri Proof Light IP20 o liniowej konstrukcji
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Antena prętowa i konstrukcja wkładki |
| Wysokość montażu: | Max.4m/13.12ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,36ft |
| Napięcie robocze: | 220–240 V AC 50/60 Hz |
Mikrofalowy czujnik temperatury IP 20 Zewnętrzny czujnik mikrofalowy
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 1,5 mm2 |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie) |
On Off Kompaktowy mikrofalowy czujnik ruchu Częstotliwość 5,8 GHz do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| Wielkość: | 80.2X36.6X23mm |
| świadectwo: | na liście cULus, FCC |
Inteligentny pilot mikrofalowy z czujnikiem ruchu z anteną kolumnową
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <1 mW |
| Projekt: | Konstrukcja anteny prętowej |
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie) |
Sufitowy czujnik ruchu mikrofalowego Biała osłona z automatycznym przełącznikiem
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Instalacja: | Wnętrze zamontowane |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie); Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12 m (montaż na suficie); Maks. 10 m (montaż na ścianie) |
| Ocena IP: | IP20 |
Tripoof Light Mikrofalowy czujnik ruchu Oszczędność energii z kątem wykrywania 150 °
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie) |
57W Ustawienie zdalnego sterowania Sterownik LED Mikrofalowy czujnik ruchu do lamp Tri-proof
| Prąd wyjściowy LED: | Max. Maks. 1.2A 1.2A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe LED: | 30-48VDC |
| Prąd wejściowy: | 0,7-0,25A maks. |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |
| temperatura robocza: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
Mikrofalowy czujnik ściemnialny 120-277 V AC z izolowanym rozwiązaniem sterownika
| Funkcjonować: | Ściemnialny sterownik i czujnik |
|---|---|
| Kontrola: | Za pomocą przełączników DIP |
| Projekt: | wolnostojący projekt |
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Gwarancja: | 3 lata, |

