-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Ściemnialny przełącznik DIP 12W 25W Liniowy czujnik ruchu z anteną prętową
| Wygląd zewnętrzny: | Smuklejsza konstrukcja z anteną prętową |
|---|---|
| Rozmiar: | 260,2*30,3*36mm |
| Funkcjonować: | Czujnik zmierzchu/świtu i możliwość przyciemniania |
| Napięcie wyjściowe LED: | 30V-54V DC |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Oddzielna konstrukcja 200 W DALI Motion Sensor Plastikowa obudowa Tekstura
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Tekstura: | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Użycie: | Można stosować jako oświetlenie trójwarstwowe, oświetlenie sufitowe i oświetlenie listwowe |
| Produkcja: | Maks.200 W |
| Napięcie robocze: | 120~240 V AC 50/60 Hz |
Przełączniki światła Możliwość przyciemniania czujnika ruchu Ustawienie pilota zdalnego sterowania odpowiednie do oświetlenia panelu
| Nazwa produktu: | czujnik mikrofalowy |
|---|---|
| Podanie: | panel świateł LED |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Ustawienie pilota zdalnego sterowania |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
Wysokonapięciowy czujnik ruchu zdalnego sterowania 347 V 480 V ze ściemniaczem
| napięcie wejściowe: | 347-480 V AC, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC RoHS |
| Funkcja: | Włączony/wyłączony,funkcja tłumienia i zdalne sterowanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały i czarny (wersja B tylko czarna) |
Wejście 10 V 15 V DC Czujnik ruchu Mikrofalówka 8 Sterowanie przełącznikami DIP
| Wpływ: | 10-15 V prądu stałego |
|---|---|
| Kontrola: | 8 przełączników DIP |
| Orzecznictwo: | CE RoHS |
| Model: | HD04V2 |
| Władza w stanie gotowości: | 0,5 W |
220V 240VAC Sufitowy sterownik czujnika ruchu Izolowany Maks. moc 28W
| Sterownik LED: | Sterownik LED z izolacją 28 W |
|---|---|
| świadectwo: | TUV CE RED SAA |
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Moc wejściowa: | 33 W |
| Prąd wejściowy: | 0,2-0,14 A |
TUV CE RED SAA Oświetlenie Czujnik obecności 2 w 1 Wewnętrzny czujnik ruchu
| Sterownik LED: | Sterownik LED 18 W z izolacją |
|---|---|
| świadectwo: | TUV CE RED SAA |
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe LED: | 24-42 V/24-42 V/24-42 V/24-40 V |
| Moc wyjściowa LED: | 8-15 W/10-16 W/12,5-18 W/14-18 W |
Puste obciążenie 63V Sterownik czujnika ruchu LED 10% 30% Poziom przyciemniania czuwania
| Sterownik LED: | Sterownik LED 18 W z izolacją |
|---|---|
| świadectwo: | CE |
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Moc wejściowa: | 22 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | 0.07A Max. |
Izolowany sterownik czujnika ruchu awaryjnego LED Maks. prąd wejściowy 0,4 A
| Sterownik LED: | Max. Maks. 40W 40W |
|---|---|
| Certyfikat: | CE |
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Moc wejściowa: | 45 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | 0,4A maks. |
800W Lux Control Motion Sensor ON OFF Przełącznik Częstotliwość mikrofal 5,8G
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5 s/90 s/5 min/15 min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |

