-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Mikrofalowy czujnik ruchu z możliwością przyciemniania IP20 z funkcją włączania i wyłączania
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5 s/30 s/1 min/5 min/10 min/20 min/30 min |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie) Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
Ściemnialny czujnik ruchu montowany na suficie Napięcie robocze 120VAC 277VAC
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Kolor: | Biały wygląd z oddzieleniem głowy |
| Przełącz pojemność: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wysokość montażu: | Maks. 2,5-6 m/8,2-19,68 ft |
Ustawienie pilota zdalnego sterowania z czujnikiem ruchu z wolnostojącą kuchenką mikrofalową
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
| Wysokość montażu: | 8-15m / 26,25-49,2ft |
| Temperatura pracy: | -30°C~+70°C |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
Kod wybierania z tyłu Czujnik ruchu 12VDC Automatyczna konstrukcja wykładziny sterującej Łatwa instalacja
| Drut: | Czerwony ((12 VVD wejście) / Czarny ((GND) / Żółty ((0-10 V wyjście) |
|---|---|
| Ustawienie parametrów: | Przełącznik lub zdalne sterowanie |
| Wielkość: | L*W*H:85*22,3*24,5MM |
| Produkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Okres gotowości: | 0s/30s/20min/+∞ |
WŁ. WYŁ. Funkcja IP20 Automatyczny czujnik ruchu Włącznik światła Montaż na lampie błyskowej
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący); maks. 800 W (żarówka) |
| Kolor: | Biały |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
Mikrofalowy czujnik ruchu Włącznik Wyłącznik Maks. wysokość montażu 6 m 19,68 stopy
| Napięcie robocze: | 220-240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Automatyczny czujnik ruchu światła ON OFF Przełącznik 9 Ustawienie przełącznika DIP
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | TUV CE CZERWONY RoHS |
| Max. Maks. load Załaduj: | 400 W (światło LED) |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Gwarancja: | 5 lat |
Prętowa antena Mikrofalowy czujnik ruchu Włącznik Wyłącznik Wkładka Kompaktowy rozmiar
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA RoHS |
| Max. Maks. load Załaduj: | 400 W (światło LED) |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Wielkość: | 125,8*32*36,4 mm |
Planarna antena 10Lux 50Lux Czujnik ruchu Włącznik Wyłącznik
| Ustawienia funkcji: | Za pomocą pilota (HD03R) |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Detekcja ruchu: | 0,5 ~ 1,5 m/s |
| Zasięg wykrywania: | Promień 2-6 m/6,56-19,68 ft (montaż sufitowy) |
| Wysokość montażu: | 2,5–6 m/6,56–19,68 stopy (montaż na suficie) |
Standardowy mikrofalowy czujnik ruchu EMC 5.8G ze ściemniaczem
| Napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Moc wyjściowa LED: | 9W-18W |
| Napięcie wyjściowe LED: | 30V-58V DC |
| Norma EMC: | EN55015 |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |

