-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Kompaktowy czujnik ruchu 5,8 GHz ON OFF Wyłącznik do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie), Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14 m (montaż sufitowy), maks. 10 m (montaż ścienny) |
IP20 Czujnik ruchu światła dziennego ON OFF Przełącznik Opcjonalny zasięg wykrywania
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC RoHS |
| Wysokość montażu: | Maks. 12m |
| Funkcja: | Czujnik WŁ./WYŁ |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; maks. 2,0 A przy 277 V AC |
Pilot mikrofalowy czujnik ruchu 120-277VAC Antena prętowa z 5-letnią gwarancją
| napięcie wejściowe: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A, 120 V AC; Maks. 2,0 A, 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
Światło wewnętrzne z możliwością przyciemniania mikrofalowego czujnika ruchu LED Linear Highbay do montażu powierzchniowego
| napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz lub 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF, przyciemnianie 1-10V i zdalne sterowanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały i czarny (wersja B tylko czarna) |
220VAC 240VAC Zewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu do oświetlenia Triproof
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
120V 240VAC Mikrofalowy czujnik ruchu Ustawienia pilota zdalnego sterowania
| Sterownik LED: | Sterownik LED izolacyjny 20 W |
|---|---|
| świadectwo: | CE SAA |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Moc wejściowa: | 25 W (maks.) |
| Prąd wejściowy: | Maksymalnie 0,4 A. |
Wąski mikrofalowy czujnik ruchu 12VDC odpowiedni do panelu LED i światła Troffer
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Programowanie: | Pilot zdalnego sterowania i przełącznik DIP |
| Władza: | 12V DC |
| Funkcja: | Ściemnianie PWM |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Mały 100W czujnik ruchu ON OFF Przełącznik Odpowiednie sterowanie przełącznikiem DIP
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Drukowanie: | Prace laserowe nad korpusem produktu |
| Funkcja: | wł./wył |
| Kontrola: | Przełącznik DIP |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
Izolowane rozwiązanie Mikrofalowy czujnik ruchu do ściemniania do lamp Tri Proof
| Zużycie energii w trybie gotowości: | Mniej niż lub równe 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~55°C |
| Moc wyjściowa LED: | Maks. 75 W |
| Napięcie zmienne: | ≤60 V |
| Tryb kontroli wyjścia: | Wyłączenie/Tymczenie |
15m 49ft Wysokość LED Światła bezpieczeństwa Czujnik ruchu Sterowanie przełącznikami DIP
| Wysokość detektywa: | Wysokość 15 m/49 stóp |
|---|---|
| Zastosowanie: | lampa trójwodna / listwowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Przełączniki DIP lub zdalne sterowanie |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie bąbelkowe, papier płaski, karton zewnętrzny. |

