-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Sterowanie włączaniem/wyłączaniem mikrofalowy czujnik ruchu 220-240VAC, częstotliwość 5,8 GHz
| Zdolność przełączania: | Max.400W (sterownik) Max.800W (lampa żarowa) |
|---|---|
| Zasilanie w trybie czuwania: | ≤0,5 W |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Moc mikrofali: | <0,3 mW |
Energooszczędne przełączniki światła Czujnik ruchu Mikrofalowy czujnik ruchu dalekiego zasięgu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <1 mW |
| Projekt: | Konstrukcja anteny prętowej |
| aprobata: | TUV CE RED |
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
Antena igłowa 14m Czujnik ruchu ON OFF dla świateł Tri Proof
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 400 W (osprzęt sterujący) Maks. 800 W (lampa żarowa) |
| Władza w stanie gotowości: | ≤0,5 W |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm2 |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m (montaż na suficie) |
Mikrofalowy czujnik ruchu Tri Proof Light IP20 o liniowej konstrukcji
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Antena prętowa i konstrukcja wkładki |
| Wysokość montażu: | Max.4m/13.12ft |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø12m/39,36ft |
| Napięcie robocze: | 220–240 V AC 50/60 Hz |
TUV SAA RED CE Lampa sufitowa 16W z funkcją ściemniania czujnika ruchu
| Użycie: | 120–240 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Produkcja: | Do oświetlenia sufitowego |
| Prąd wejściowy: | 0,3A maks |
| Napięcie robocze: | RoHS TUV CZERWONY SAA CE |
| Teoria: | 16 W |
Lampa sufitowa 120V 277VAC Czujnik ruchu ON OFF Przełącznik Kompaktowa konstrukcja
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Mikrofalowy czujnik ruchu IP 20 z kontrolą temperatury z automatycznym przełącznikiem świateł
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
|---|---|
| Wstrzymaj się: | 5 s/60 s/3 min/10 min |
| Próg światła dziennego: | 30 luksów/wyłącz |
| Ocena IP: | IP20 |
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
Okrągły czujnik ruchu LED Sterownik DIP Przełącznik sterowania do oświetlenia sufitowego
| Nazwa produktu: | Przyciemniany czujnik mikrofalowy |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Contor: | Przełącznik DIP |
| Wstrzymaj się: | 5s/90s/5min/10min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
HD02R HD03R Kontrola aplikacji BLE Promień czujnika ruchu 4m 6m Zasięg wykrywania
| Metoda kontroli: | ON/OFF 0-10V ściemnianie (synchronizacja z aplikacją bluetooth) |
|---|---|
| Szczyt wyjściowy: | ≥3500mV |
| Długość fali podczerwieni: | 5-14um |
| Pilot: | HD02R, HD03R, aplikacja |
| Czas silnika: | 45±5s |
Stopień ochrony IP20 Czujnik ruchu światła dziennego Maks. wysokość montażu 6 m 19,68 stopy
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Projekt wyglądu: | Projekt anteny planarnej |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Kolor wyglądu: | Biały |

