-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Antena prętowa 120VAC 277VAC Mikrofalowy czujnik PIR Certyfikat CE RoHS
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Ocena IP: | IP20 |
Wejście 120V 277VAC Odłączony wewnętrzny czujnik PIR do światła liniowego
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wpływ: | 120-277 V AC |
| Czujnik: | Czujnik PIR |
| funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
120V 277VAC Wejście PIR Czujnik ruchu High Bay Użyj detektora ruchu
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wpływ: | 120-277 V AC |
| Funkcja: | Ściemnianie 0-10V |
| Programowanie: | Zdalne sterowanie |
| Nazwa produktu: | Czujnik ruchu PIR |
Ściemnialny czujnik ruchu o dużej mocy Ściemnialny czujnik Pir do potrójnego światła
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
Ściemnianie za pomocą mikrofalowego czujnika ruchu 1-10V 120-277VAC Obsługiwana częstotliwość 5,8 GHz
| Nazwa produktu: | Czujnik ruchu mikrofalowego |
|---|---|
| Moc mikrofalowa: | <1 W |
| Kontrola: | Możliwość ściemniania w zakresie 1-10V |
| Napięcie robocze: | 120–240 V AC 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 5 lat |
Mikrofalowy czujnik ruchu IP20 DALI Napięcie robocze 120V 277VAC
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
| Metoda kontroli: | Włącz/wyłącz / ściemnianie 1-10 V |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| świadectwo: | CE |
Unikalny czujnik ruchu mikrofalowego On OFF Control Zewnętrzny czujnik mikrofalowy
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L, N, N, L') dla kabla 0,75-1,5 mm 2 |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
Inteligentny mikrofalowy czujnik ruchu 120-277 V AC, częstotliwość 50 60 Hz
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m (montaż na suficie), Maks. 3 m (montaż na ścianie) |
| Zasięg wykrywania: | Max.14m (mocowane na suficie), Max.10m (mocowane na ścianie) |
Inteligentny czujnik ruchu mikrofalowego 120 ~ 277 VAC do konstrukcji odłączanej Triporf Light
| Funkcjonować: | Ściemnialny czujnik sterownika |
|---|---|
| Kontrola: | Przełączniki |
| Projekt: | wolnostojący projekt |
| Napięcie wejściowe: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Gwarancja: | Normalnie 3 lata, może być 5 lat |
Do czujnika ruchu mikrofalowego Triporf z odłączaną konstrukcją 120 ~ 240 ~ 277 VAC
| napięcie wejściowe: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Kontrola: | ustawienie pilota |
| Projekt: | Oddzielny projekt |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤ 70 V prądu stałego |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |

