-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Ustawienie pilota zdalnego sterowania z czujnikiem ruchu z wolnostojącą kuchenką mikrofalową
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
| Wysokość montażu: | 8-15m / 26,25-49,2ft |
| Temperatura pracy: | -30°C~+70°C |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
Czujnik ruchu z możliwością ściemniania 1-10V 120-277VAC Napięcie wejściowe Antena prętowa Łatwa instalacja
| napięcie wejściowe: | 120-277 V AC 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | Mniejsze lub równe 1 W |
| Wielkość: | 1620,6*32,4*36,1 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
IP65 UFO High Bay Ściemnialny czujnik obecności Funkcja automatycznego włączania / wyłączania
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
|---|---|
| Instalacja: | 4 różne wzory dla różnych zastosowań |
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz; 120-240 V AC, 50 Hz/60 Hz |
| Sposób sterowania: | Kontrola ściemniania |
| świadectwo: | UL FCC CE TUV RED SAA |
Czujnik zajętości 5,8 GHz z możliwością ściemniania wysokiej częstotliwości do oświetlenia UFO LED Highbay
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø16 m/52,48 stopy |
| Kolor wyglądu: | białe czy czarne |
| Napięcie robocze: | 120-277Vac,50/60Hz |
Ściemnialny przełącznik DIP 12W 25W Liniowy czujnik ruchu z anteną prętową
| Wygląd zewnętrzny: | Smuklejsza konstrukcja z anteną prętową |
|---|---|
| Rozmiar: | 260,2*30,3*36mm |
| Funkcjonować: | Czujnik zmierzchu/świtu i możliwość przyciemniania |
| Napięcie wyjściowe LED: | 30V-54V DC |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
HD402V 1 Mikrofalowy detektor ruchu Łatwa instalacja w magazynie
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
15M Highbay Instalacja Ściemnialny czujnik ruchu Certyfikat TUV RED CE
| Wysokość detektywa: | Wysokość 15m |
|---|---|
| Zastosowanie: | Triproof i lampa sufitowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kontrola: | Możliwość ściemniania w zakresie 1-10V |
| Napięcie robocze: | 120–240 V AC 50/60 Hz |
Małe czujniki ruchu do sterowania oświetleniem, wewnętrzny czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1,5 W |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |

