-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
On Off Kompaktowy mikrofalowy czujnik ruchu Częstotliwość 5,8 GHz do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Projekt: | Kompaktowa konstrukcja |
| Wielkość: | 80.2X36.6X23mm |
| świadectwo: | na liście cULus, FCC |
Funkcja ściemniania Mikrofalowy czujnik ruchu PIR Długi zasięg wykrywania
| Wstrzymaj się: | 5 s/30 s/1 min/5 min/10 min/20 min/30 min |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Ocena IP: | IP20 |
Wewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu Pilot mikrofalowy detektor Pir
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC; Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Funkcja: | Sterowanie zdalne |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Wysokość montażu: | Maks. 4,5 m |
Sterownik LED 57W Mikrofalowy czujnik ruchu PIR Ustawienie pilota zdalnego sterowania
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Wyłącz |
| Klasa IP: | IP 20 |
| Napięcie pustego obciążenia: | ≤63V DC |
| Współczynnik mocy: | ≥0,9 |
Kontrola aplikacji czujnika 120 V 277 V BLE PIR z certyfikatem UL FCC
| typy: | 4 różne typy do różnych zastosowań |
|---|---|
| Kolor: | Biały i czarny |
| napięcie: | 120-270 V |
| świadectwo: | UL FCC |
| Zalety: | Sieć Bluetooth, kontrola grupowania aplikacji |
Mikrofalowy czujnik ruchu 120-240-277VAC 36W Oddzielna konstrukcja do oświetlenia Triporf
| napięcie wejściowe: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| świadectwo: | Wymagania dotyczące: |
| Moc wejściowa: | Maksymalnie 40 W |
| Funkcja: | Możliwość przyciemniania czujnika sterownika |
| Gwarancja: | Zwykle 3 lata, może być 5 lat |
Funkcja włączania/wyłączania Mikrofalowy czujnik ruchu Kompaktowa konstrukcja do oświetlenia sufitowego
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Zasilanie w trybie czuwania: | <1W |
Biała osłona Zewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu z kątem wykrywania 150 °
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Częstotliwość mikrofal: | 50,8 GHz ± 75 MHz |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
| Wielkość: | 80.2*36.6*23 mm |
Mikrofalowy czujnik ruchu 120-277VAC Częstotliwość 5,8 GHz dla Triproof Light
| Wysokość detektywa: | Wysokość 15 m/49 stóp |
|---|---|
| Zastosowanie: | lampa trójwodna / listwowa |
| DOŻYWOTNI: | 50 000 godzin |
| Kontrola: | Przełączniki DIP lub zdalne sterowanie |
| Wstrzymaj się: | 5s/30s/1min/10min |
Wodoodporny mały mikrofalowy czujnik ruchu dalekiego zasięgu Innowacyjna konstrukcja
| Napięcie robocze: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, Maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wstrzymaj się: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Zasilanie w trybie czuwania: | <1W |

