-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Szerokonapięciowy czujnik PIR High Bay IP66 z funkcją ściemniania
| Kolor: | biały |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Funkcjonować: | Możliwość ściemniania |
| Kontrola: | Bluetooth i pilot |
| Gwarancja: | 3 lata |
Łatwa instalacja Możliwość przyciemniania czujnika ruchu Elastyczny kąt wykrywania
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | <1,5 W |
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Mikrofalowy czujnik ruchu 5,8 GHz z możliwością przyciemniania na stadionie wewnętrznym
| Funkcja: | Funkcja grupowania master-slave |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Wysokość montażu: | Maks. 12 m/39,36 ft (montaż sufitowy) |
| Odległość wykrywania: | średnica 14m/45,92ft maks. |
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
Triproof UFO High Bay Motion Sensor montowany na suficie do sterowania oświetleniem
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V prądu przemiennego, 50/60 Hz; Maks. 2,0 A przy 277 V prądu przemiennego, 50/6 |
|---|---|
| Instalacja: | 4 różne wzory dla różnych zastosowań |
| Napięcie robocze: | 120-277 V AC, 50 Hz/60 Hz |
| Funkcja: | WŁ./WYŁ., możliwość ściemniania |
| świadectwo: | CE UL FCC CZERWONY |
120-277 V AC Przełącznik mikrofalowy Czujnik zajętości Komercyjna wysoka czułość
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Władza w stanie gotowości: | ≤1 W |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
Światło wewnętrzne z możliwością przyciemniania mikrofalowego czujnika ruchu LED Linear Highbay do montażu powierzchniowego
| napięcie wejściowe: | 120~240VAC 50/60Hz lub 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| świadectwo: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Funkcja: | Funkcja ON/OFF, przyciemnianie 1-10V i zdalne sterowanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały i czarny (wersja B tylko czarna) |
Wewnętrzny, montowany na suficie, ściemnialny czujnik ruchu 50 60 Hz Kompaktowa konstrukcja
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik mikcji |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Interfejsy: | 6-biegunowa wtykowa końcówka zaciskowa (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-)dla kabla 0,75-1,5mm2 |
| Wysokość montażu: | Maks.15m ((mocowane na suficie) |
Zatwierdzenie UL FCC Przełącznik sterowania oświetleniem Czujnik ruchu Opcjonalny próg światła dziennego
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Zdolność przełączania: | Maks. 3,0 A przy 120 V AC, maks. 2,0 A przy 277 V AC |
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Sterowanie ustawieniem przełącznika DIP Możliwość przyciemniania czujnika ruchu o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Poziom ściemniania w trybie gotowości: | 10%/20%/30%/50% |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godzin |
IP65 Czujnik ruchu PIR Bluetooth Inteligentne wykrywanie ruchu
| Napięcie robocze: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz 120–277 V AC 50 |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | ≤1,5w |
| Wysokość montażu: | Maks. 15 m/49,2 stopy |
| Zasięg wykrywania: | Max.16M/52.48ft |
| Temperatura pracy: | -35℃ ~ +55℃ |

