aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: HAISEN
Ilość pracowników: 210~245
Coroczne wyprzedaże: 10,000,000-13,000,000
Rok założenia: 2013
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Firma Shenzhen Haisen Technology Co., Ltd, założona w marcu 2013 r., Rozwija się w nieoczekiwany sposób i staje się profesjonalnym producentem mikrofalowego czujnika ruchu 5,8 GHz.

Koncentrujemy się na innowacjach w zakresie inteligentnego sterowania oświetleniem dzięki głównym produktom czujnika ON / OFF, czujnika ściemniania 1-10 V, czujnika 12VDC, czujnika i sterownika dwa w jednym, czujnika highbay IP65 i czujnika sieci Bluetooth, które posiadają certyfikaty UL, FCC, TUV, RED, SAA i CE.

Opanowaliśmy podstawową technologię patentową modułów mikrofalowych zarówno z oprogramowaniem, jak i sprzętem i staliśmy się także bazą współpracy badawczej Uniwersytetu Jiaotong we wschodnich Chinach.

-02-
Historia

Założona w 2013 r. Firma Haisen rozwijała się dynamicznie i jest profesjonalnym producentem zatrudniającym 220 pracowników, specjalizującym się w badaniach i rozwoju mikrofalowego czujnika ruchu oraz inteligentnego sterowania oświetleniem.

Dzięki 30 osobom, które mają ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę ODM i OEM dla modułu antenowego, a także oprogramowanie i sprzęt obwodu logicznego.

-03-
Usługa

Mikrofalowy czujnik ruchu różni się od innych produktów oświetleniowych, który jest bardziej techniczny i skomplikowany. Rozważamy więcej o aplikacji, a także o projekcie dla naszych klientów, którzy znajdą wiele opcji podczas przechodzenia przez nasze standardowe linie produktów. Oczywiście możemy dostosować moduł lub czujnik pod kątem różnych wymagań. Uważamy, że nasz imiennik jest synonimem jakości, elastyczności i niezawodności, które zostały docenione przez klientów na całym świecie.

-04-
Nasz zespół

Haisen ma solidną strukturę zarządzania wewnętrznego z 32 inżynierami w zespole badawczo-rozwojowym, która obejmuje pionierów branży mikrofalowych czujników ruchu, 18 osób do kontroli jakości i 10 osób do spraw sprzedaży i marketingu, co silnie promuje postęp technologiczny i rozwój przemysłowy. Budowanie ekosystemu korzystnego dla wszystkich dostawców, partnerów i uniwersytetów w celu tworzenia miejsc pracy dla lokalnych społeczności. Nie wykorzystamy historycznych możliwości, które hojnie dały nam czasy, i będziemy nadal budować mądrzejszy świat dla połączenia wszystkich rzeczy.

-05-
Sustainability

To ekscytujący czas na zaangażowanie w efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój. W Haisen jesteśmy częścią większego obrazu z perspektywy „używania mniej, aby robić więcej”. Naszym obowiązkiem jest dostarczanie najnowszych technologii dla najbardziej wymagających aplikacji, w których wydajność, jakość i zdrowie naprawdę mają znaczenie. Nadal patrzymy w przyszłość, koncentrując się na dostarczaniu klientom najbardziej niezawodnych i najwyższej jakości rozwiązań oraz maksymalizowaniu oszczędności energii, wydłużaniu czasu podnoszenia, ponieważ wiemy, że to, co robimy, wpływa na oszczędność energii i zrównoważony rozwój w naszym społeczeństwie.

Szczegóły kontaktu