aboutus
QC profilu
Bierzemy odpowiedzialność za każdą wyprodukowaną jednostkę mikrofalowego czujnika ruchu.

Zanim zostaną wysłane z naszej fabryki, przeprowadzamy szeregowe testy kontroli fali, kontroli światła, odległości wykrywania w symulowanych warunkach otoczenia i testu samowzbudzenia.

Klienci, którzy rozpoczęli z nami współpracę, powinni mieć wrażenie, że zadajemy pytania dotyczące aplikacji, zanim zaczniemy rozmawiać o liczbach. Ponieważ w pełni rozumiemy problemy, które mogą wpływać na działanie mikrofalowego czujnika ruchu, to nie tylko wysokość i prędkość poruszających się obiektów, a także rozmiar, położenie, materiał ścian w otoczeniu. Zbieramy więc wszystkie niezbędne informacje, dyskutujemy o wszystkich możliwościach i symulujemy środowisko aplikacji do testowania czujników.

Jeśli produkty będą stosowane w innych krajach, zadamy jeszcze więcej pytań i stworzymy gorsze warunki do testowania czujników, aby upewnić się, że kiedy klienci je otrzymają, nie będą mieli się czym martwić. Nie tylko dlatego, że całkowicie rozumiemy, że koszty pracy będą znacznie wyższe niż w Chinach, ale także dlatego, że mamy nadzieję chronić dobre imię i reputację naszych klientów.

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu