aboutus
QC profilu
Bierzemy odpowiedzialność za każdą wyprodukowaną przez nas jednostkę mikrofalowego czujnika ruchu.

Zanim zostaną wysłane z naszej fabryki, wykonujemy seryjne testy sterowania falą, kontroli światła, odległości wykrywania w symulowanych warunkach otoczenia i testu samowzbudzenia.

Klienci, którzy rozpoczęli z nami współpracę, powinni mieć poczucie, że zadajemy pytania dotyczące aplikacji, zanim zaczniemy rozmawiać o liczbach. Ponieważ w pełni rozumiemy problemy, które mogą mieć wpływ na działanie mikrofalowego czujnika ruchu, nie tylko wysokość i prędkość poruszających się obiektów, ale także rozmiar, położenie, materiał ściany otoczenia. Zbieramy więc wszystkie niezbędne informacje, omawiamy wszystkie możliwości i symulujemy środowisko aplikacji, aby przetestować czujniki.

Jeśli produkty będą stosowane w innych krajach, zadamy jeszcze więcej pytań i stworzymy gorszy warunek, aby przetestować czujniki, aby zapewnić, że klienci je otrzymają, nie mają się czym martwić. Nie tylko dlatego, że całkowicie rozumiemy, że koszty pracy będą o wiele wyższe niż w Chinach, ale także dlatego, że mamy nadzieję chronić dobre imię i reputację naszych klientów.

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu