aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki: HAISEN
Ilość pracowników: 180~210
Coroczne wyprzedaże: 9,000,000-10,000,000
Rok założenia: 2013
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

- Założona w marcu. 2013, Shenzhen HAISEN Technology Co., Ltd stała się profesjonalnym producentem mikrofalowego czujnika ruchu 5.8GHz.

- Łącznie pracuje tu około 220 osób, około 30 osób w zespole badawczo-rozwojowym, pierwszy prawdziwy zespół rozpoczął mikrofalowy czujnik ruchu.
- Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju, produkcji i testowania jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalną usługę OEM dla modułu antenowego i softweare / hardware obwodu logicznego.
- Nasze główne produkty, w tym czujniki ON / OFF, 1-10V z funkcją ściemniania, czujnik 12VDC, sterownik czujnika 2 w 1 i IP65 highbay, przeszły certyfikaty cUL, FCC, TUV, RED, SAA i CE.
- Nasza uczciwość, siła i jakość spotkały się z popularnym uznaniem klientów na całym świecie.
-Mam nadzieję, że wkrótce służę ci. Razem sprawimy, że świat stanie się lepszym miejscem.

-02-
Historia

Założona w 2013 roku firma HAISEN stała się doświadczonym producentem, specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji mikrofalowych czujników ruchu i inteligentnego sterowania. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu dział badań i rozwoju, dział produkcji i zespół kontroli jakości opanowali podstawową technologię patentową sprzętu i oprogramowania modułu mikrofalowego. HAISEN jest także bazą współpracy przemysłowo-uniwersytecko-badawczej Uniwersytetu Wschodniochińskiego Jiaotong.

-03-
Usługa

- Mikrofalowy czujnik ruchu różni się od innych produktów oświetleniowych, jest bardziej techniczny i skomplikowany.

- Projekt jest ważny, ale nigdy nie jest to pierwszy problem, który możesz rozważyć. Zastosowanie to jednak więcej, o czym musimy pomyśleć.

- Znajdziesz wiele opcji w naszych standardowych liniach produktów; oczywiście możemy dostosować moduł lub czujnik i sterownik do różnych zastosowań.

- Zawsze będziemy wspierać cię doradztwem technicznym i działaniami następczymi.

-04-
Nasz zespół

HAISEN posiada niezależną fabrykę o powierzchni 5400 metrów kwadratowych, 18 osób dla zespołu kontroli jakości, 32 inżynierów dla działu badawczo-rozwojowego, 10 osób dla zespołu sprzedaży i 20 osób dla obsługi i zarządzania.

Szczegóły kontaktu