-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Moc 0,3 mW Mikrofalowy czujnik ruchu Przełącznik DIP Sterowanie ustawieniem
| Napięcie robocze: | 120 ~ 277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Moc mikrofalowa: | <0,3 mW |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
| Ocena IP: | IP20 |
Mikrofalowy czujnik ruchu Bluetooth Highbay Master Slave Control 120-277VAC
| Napięcie robocze: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 12 m/39,36 stóp |
| Ustawienie sterowania: | APLIKACJA HAISEN |
| Ocena IP: | IP20 |
| Szczegóły pakowania: | Zapakowany w torebkę bąbelkową, wzmocniony papierowym płaskim, a następnie zapakowany w zewnętrzny k |
120VAC 277VAC IP20 6m Wewnętrzny czujnik ruchu do korytarza biurowego
| Kontrola ściemniania: | Funkcja ściemniania +ON/OFF |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Wysokość montażu: | Maks. 6m |
| Temperatura pracy: | -20℃ ~ +55℃ |
Ściemnianie 5,8 GHz LED Czujnik świateł bezpieczeństwa HD402V Wewnętrzny czujnik ruchu
| Napięcie robocze: | 120~277 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | wł./wył.+ściemnianie |
| Interfejsy: | 7-stykowy zacisk zaciskowy wtykowy (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-,SNYC) do kabla 0,75-1,5 mm2 |
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
Mały czujnik ruchu Czujnik światła Sterowanie oświetleniem Detektor ruchu HF
| Obszar wykrywania: | 50%/100% |
|---|---|
| Wstrzymaj się: | 5 s/60 s/3 min/10 min |
| Próg światła dziennego: | 30 luksów/wyłącz |
| Ocena IP: | IP20 |
| Napięcie robocze: | 220 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
Czujnik ruchu przyciemnianego DC z kątem wykrywania 120 stopni
| Główne napięcie: | Ściemnianie 1-10VDC |
|---|---|
| Operacja Temperatura: | -25°C~45°C |
| Zakres ściemniania: | 10%-100% |
| Linia kontrolna: | Czerwony:+;Czarny:- |
| Bieżący zlew: | Maks. 50mA (maksymalna ocena) |
Detektor wysokiego napięcia Czujniki ruchu systemu bezpieczeństwa do przełącznika DIP Triproof Light
| Zasilanie w trybie czuwania: | ≤0,5 W |
|---|---|
| Obszar wykrywania: | 10%/50%/75%/100% |
| Wstrzymaj się: | 5s/90s/5min/15min |
| Próg światła dziennego: | 2Lux/10Lux/50Lux/Wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
Mikrofalowy czujnik ruchu temperatury IP 20 Działanie 220-240VAC / 5 lat gwarancji
| Napięcie robocze: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Zasilanie w trybie czuwania: | ≤0,5 W |
| Moc mikrofali: | <0,3 mW |
| Interfejsy: | 4-biegunowy wtykowy zacisk zaciskowy (L,N,N,L') na przewód 1,5mm2 |
| Wysokość montażu: | Max.6m (montaż na suficie);Max.3m (montaż na ścianie) |
Czujnik ruchu dalekiego zasięgu 5,8 GHz do lamp magazynowych Triproof
| Kąt wykrywania: | 30°-150° |
|---|---|
| świadectwo: | CE RoHS TUV CZERWONY |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Temperatura pracy: | -20°C~+55°C |
| Ocena IP: | IP20 |
Funkcja ściemniania Mikrofalowy czujnik ruchu PIR Długi zasięg wykrywania
| Wstrzymaj się: | 5 s/30 s/1 min/5 min/10 min/20 min/30 min |
|---|---|
| Władza w stanie gotowości: | <1 W |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/50 luksów/wyłącz |
| Częstotliwość mikrofal: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Ocena IP: | IP20 |

