-
Mikrofalowy czujnik ruchu
-
Czujnik ruchu BLE
-
Czujnik ruchu PIR
-
ściemnialny czujnik ruchu
-
Przełącznik czujnika ruchu ON OFF
-
Awaryjny sterownik LED w wersji UL
-
Czujnik UL
-
Czujnik ruchu DC
-
Czujnik ruchu DALI
-
Czujnik IC
-
Fotokomórka Czujnik światła dziennego
-
Sterownik czujnika ruchu
-
Uniwersalny inteligentny pilot zdalnego sterowania
-
Awaryjny sterownik LED w wersji CE
-
Kierowca UFO
-
KlemensWasze produkty są wykorzystywane w przemysłowych projektach remontowych w Europie i cieszą się doskonałą reputacją. -
TamasUżywamy niektórych Twoich produktów i są one doskonałe! -
AngeloTwój HT18V-I doskonale pasuje do mojego projektu.
Wewnętrzny czujnik ruchu 30 V 48 V DC do liniowego oświetlenia listwowego
| Sterownik LED: | 23-36W wyjście |
|---|---|
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| Funkcja: | Ściemnialny sterownik LED i czujnik |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |
Tri-Proof Light LED Driver Sensor detektory ruchu do sterowania oświetleniem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| funkcja: | Czujnik sterownika LED z możliwością ściemniania |
| Zasięg wykrywania: | Maks. ø14m/45,92ft |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤63 V prądu stałego |
| Próg światła dziennego: | 2 luksy/10 luksów/30 luksów/50 luksów/80 luksów/120 luksów/wyłącz |
Sterownik LED z możliwością ściemniania z czujnikiem ruchu do oprawy oświetleniowej Tri - Proof
| Obszar wykrywania: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Wstrzymaj się: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Napięcie na bezobciążenie: | ≤ 70 V prądu stałego |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| Ocena IP: | IP20 |
Czujnik sterownika LED o wysokiej częstotliwości 220-240 V AC o wysokiej częstotliwości 5,8 GHz
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
| Zasięg wykrywania: | Max.ø14m/45,92ft |
| Aprobata: | CE TUV CZERWONY |
| Instalacja: | Zainstalowane lampy wewnętrzne |
Izolowane rozwiązanie Czujnik sterownika LED 36W 220-240VAC obsługiwany z akumulatorem
| Nazwa produktu: | Mikrofalowy czujnik ruchu |
|---|---|
| Funkcja: | Możliwość przyciemniania czujnika sterownika LED |
| Wysokość montażu: | Maks. 6 m/19,68 stopy |
| napięcie wejściowe: | 120 ~ 240 V AC 50/60 Hz |
| DOŻYWOTNI: | 50000 godz |

